hizmet-yazilim

Yazılım Hizmetleri

NRC sistem Yazılım Hizmetleri çözümlerimiz  ile şirketinizde  kullanmayı planladığınız yada ihtiyacınız olan yazılımı geliştirme sürecinde yazılım ekiplerimiz sizinle koordineli çalışarak tasarladıkları yazılımı en verimli şekilde  kullanmanızı sağlıyoruz. Her aşamada sizinle fikir alışverişi yaparak en mükemmel sonucu müşterilerimize sunuyoruz. 

NRC Sistem Yazılım ve Tasarım hizmetlerimiz birden fazla başlıkta incelenebilir. Firmanızın baştan aşağı kurumsal kimliğini güçlendirmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Yazılım ve tasarım hizmetlerimize  ihtiyaç duyduğunuz her an, sizlere sadece bir telefon kadar uzaktayız.

Firmanızın kurumsal kimliğini güçlendirmek için gerekli olan web sitenizin tasarımını sizi en iyi yansıtacak şekilde tasarlıyoruz. Kurumsal web sayfalarınız kullanıcıya güven veren şekilde tasarlanıp, en az hata çıkacak şekilde size teslim ediliyor.

Kurumsal web site tasarımı dışında e-ticaret için kullanacağınız online alışveriş sitelerinizi de tasarlıyoruz. Alan adı hosting ve diğer hizmetlerimiz ile satın alacağınız e-ticaret sitesiyle sadece ürünleri yükleyerek kolayca satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Firmanızın isteği doğrultusunda HTML, ASP, PHP, .Net gibi yazılım altyapıları ile kullanıcı dostu ve iş akışınızı hızlandıracak özel yazılımları tasarlıyoruz. 

Günlük yaşamda kuşkusuz en çok kullanılan ve erişimi en kolay olan akıllı telefonlara mobil uygulamanızı taşıyabilirsiniz. Kurumsal tüm işlerinizi daha etkili ve pratik yollarla mobil uygulamanız sayesinde çözebilirsiniz.

Arıza / Talep Sistemimiz üzerinden kayıt oluşturarak teknik ekiplerimizin sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz.

-Hizmetlerimiz-

Yardıma mı İhtiyacınız Var ?

Talep oluşturarak yada iletişim sayfamızdaki bilgileri kullanarak bize ulaşabilirsiniz.