hizmet-guvenlik-cozumleri

Güvenlik Sistemleri Çözümleri

Bir işletmenin sorunsuz bir şekilde sürdürülebilmesini mümkün kılacak olan güvenlik çalışmaları hem fiziksel donanımların hem de uygun yazılım programlarının kullanılmasını gerektirir. NRC olarak bizler 2004 yılı itibari ile sizlere tam da bu noktada hizmet sunmakta ve teknolojinin sağladığı en son ürünleri tarafınıza ulaştırmaktayız. Tüm ihtiyaç duyulabilecek güvenlik önlemlerinin önceden tespiti, projelendirilmesi ve sonucunda optimum kararların alınarak uygulanması sonucunda işletmenize önemli değerlerin katabilmesi bizim işimizdir.

Firmamızdan talep edebileceğiniz güvenlik odaklı hizmet ve ürün yelpazemizden en çok talep edilenler şu şekildedir.
– Kamera Sistemleri
– Alarm Sistemleri
– Yüz Tanıma Sistemleri
– Duman ve Gaz Dedektörleri
– Parmak izi tanıma sistemleri

Firmamızdan talep edebileceğiniz güvenlik odaklı hizmet ve ürün yelpazemizden en çok talep edilenler şu şekildedir. – Kamera Sistemleri – Alarm Sistemleri – Yüz Tanıma Sistemleri – Duman ve Gaz Dedektörleri – Parmak izi tanıma sistemleri Yukarıda belirtilen güvenlik sistemleri; fabrikalarda, küçük, orta ve büyük işletmelerde, bürolarda, ofislerde ve hatta artan risk faktörleri karşısında evlerde bile ihtiyaç halini almıştır. Yaşamış olduğunuz alanlardaki güveni sağlamak, mal ve malzemelerinizin ötesinde canınızı korumak için bizler NTC güvenlik sistemleri olarak her zaman sizlerleyiz. Bizlere, resmi internet sitemizdeki iletişim bölümümüzden istediğiniz an erişim sağlayabilir ve sizlere nasıl yardımcı olabileceğimizi anlatabilirsiniz. Canlı destek hattımızdan teknik bilgi almaya ihtiyacınız olduğunda, ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak istediğinizde, ücretsiz keşif talebinde bulunmak istediğinizde, fikir ve önerilerinizi paylaşmak istediğinizde, ürün ve hizmet istediğinizde… Bizler her zaman sizleri dinlemeye hazırız.

Sunuculara güvenlik faktörlerinin eklenebilmesi için öncelikle sunucuların sahip oldukları özelliklerin biliniyor olması gerekir. Aksi taktirde bir sunucu modeline uyum sağlayan güvenlik sisteminin diğer sunucularda istenen verimin alınamamasına ya da güvenliği sağlamamasına sebep olunabilir. NRC firmamızdan talep edilen her sunucu güvenliği çalışması öncelikle uzmanlaşmış kadromuz tarafından incelenerek gerekli tespitler elde edilir. Çalışmalarımız asla varsayımlar üzerine yürütülmez. Sistem içerisine dahil edilmiş olan her işlem bizler için önemlidir. Bu sebeple titiz çalışma, planlama, programlama ve en son olarak da uygulama çalışmalarına başlanır. Mühendislik hizmetlerimizin dahil edildiği sunucu güvenliği işlemlerinde sadece plan, program ve raporlama değil aynı zamanda uygulama da çok büyük öneme sahiptir. Çünkü mühendislik, mevcut sistemin iyi analiz edilmesi sonucunda eksiklerin tespitini, ardından teknolojinin imkanlarını gözden geçirmeyi gerektirir. Tüm seçenekler tek tek gözden geçirilir ve o sisteme ait en uygun çözüm kalana kadar sırası ile eleme işlemine gidilir. NRC firmamızda asla standart kalıplar dahilinde çalışmayız. Bize ulaşan her müşterimizin firma sistemi tamamen birbirinden farklıdır. Dolayısıyla ihtiyaç listesi ve çözüm yolları da farklıdır. Ancak farklı olmayan ve hep aynı olan tek bir şey vardır. NRC firmasının sunduğu hizmet ve ürünlerin, üzerinde çalışılan sisteme en uygun olarak seçileceği ve maliyet raporu ile en uygun çözüm seçeneğinin uygulanacağı asla değişmeyecektir.

Bir sistemin ağ yapısının güvenliğinden bahsedebilmek için bir takım güvenlik önlemlerinin sırası ile sisteme dahil edilmiş olması gerekir. Bunların en başında da yerel ağınız ile dış ağ arasındaki güvenlik kontrolünü sağlayan Firewall ismi verilen güvenlik duvarları çalışmaları gelir. Güvenlik duvarlarının kurulumunda tüm geçişler yasaklanmıştır. Yani dış ağdan iç ağınıza hiçbir geçiş yoktur. Ancak daha önceden belirlenmiş olan protokoller var ise, bu protokollerin seçimine göre hangi data paketinin geçip geçmeyeceği belirtilebilir. Ayrıca istenirse bazı geçişlere özel parola doğrulama uygulaması da sisteme dahil edilebilir. Tüm bu kuralların tamamını barındıran bilgiler firewall kural tablolarına eklenir ya da çıkartılır sonucunda istenen güvenlik sistemi elde edilmiş olur.İşletmenizin ağ güvenliği sağlanmış ise sisteme kimlerin erişim sağlayıp kimlerin sağlayamayacağı, erişim sağlanacaksa hangi şartların yerine gelmesi gerektiği belirlenmiş olur. Böylece bilgileriniz de trafik kontrolü ile birlikte güvence altındadır. NRC firmamızdan talep edeceğiniz ağ güvenlik hizmetlerinde teknolojinin sunduğu en güncel çözümlerine ulaşım sağlayabilirsiniz. Sizlere özel olarak oluşturacağımız yazılımlar ile istediğiniz şekilde rahat bir çalışma sürdürmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Ağ güvenliğinizi sağlarken kimlik tabanlı güvenlik duvarı, içerik filtreleme, ağ geçidi anti virüs koruması, ağ geçidi spam koruması, VPN ayarları, Bant genişliği yönetimi ve IDP ismi ile bilinen saldırı tespit ve engelleme çalışmalarının tamamını; siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Tüm bu detaylı çalışmaların doğrultusunda 5651 sayılı kanun gereğince suç kapsamına giren her türlü saldırıların önlenmesi mümkündür. Herhangi bir zararlı teşebbüs karşısında da kayıt altına almış olduğumuz raporların değerlendirilmesi ile çevrenizdeki tehlikeleri bizzat raporlarda görüntüleyebilmektesiniz.

Her şirketin kendi güvenliğini sağlayabilmek adına kullandığı birtakım önlemler vardır. NRC firması olarak bizler, firmanızın her alanında güvenliğini sağlayabilecek tecrübe, bilgi ve aktif yapıya sahibiz. Sonucunda ise bizlerden talep edeceğiniz ürün ve hizmetler ile birlikte firmanızınız güvenliğini uçtan uça her anlamıyla sağlamış olurusunuz. Çünkü NRC firması olarak amacımızı sadece tek bir noktaya odaklı güvenlik sunarak diğer yolları saldırıya açık tutmak yerine, her alanda güvenliği sağlayarak komple güvenli bir çalışma ortamını sizlerin işletmelerinize katabilmektir. Politikamız gereği, bizlerden talep edeceğiniz güvenlik çalışmaları neticesinde daha az hata ve daha az az maliyet ile daha fazla teknolojik çözüm elde edebilirsiniz. En önemlisi de sunacağımız çözümün birebir sizin sisteminize özel olarak hazırlanmış olacağından emin olabilirsiniz.

Arıza / Talep Sistemimiz üzerinden kayıt oluşturarak teknik ekiplerimizin sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz.

-Hizmetlerimiz-

Yardıma mı İhtiyacınız Var ?

Talep oluşturarak yada iletişim sayfamızdaki bilgileri kullanarak bize ulaşabilirsiniz.