hizmet-danismanlik

Danışmanlık Hizmetleri

NRC Bilişim Hizmetleri, siz değerli müşterilerimizin ihtiyacı olan tüm sorunlara en kısa zamanda doğru, aralıksız ve maksimum performans ilkesiyle danışmanlık hizmet veriyor. Bu sayede firmanızın çalışma sistemi hiçbir zaman sekteye uğramış olmuyor. Deneyimli, teknik bilgiye sahip ve kendi alanında uzmanlığa sahip kadromuzla devam eden değişim ve yenliklere uyum sağlıyoruz. İleri teknoloji ürünlerimiz ile size hizmet veriyor aynı zamanda verdiğimiz hizmetin arkasında bulunuyoruz. 7 gün 24 saat açık olan çağrı merkezimizle, her türlü sorununuzu çözmek için hizmet veriyoruz.

NRC Bilişim Hizmetleri, siz değerli müşterilerimizin ihtiyacı olan tüm sorunlara en kısa zamanda doğru, aralıksız ve maksimum performans ilkesiyle danışmanlık hizmeti veriyor. Bu sayede firmanızın çalışma sistemi hiçbir zaman sekteye uğramış olmuyor. Becerili teknik servisimiz, tecrübeli destek ve danışmanlık servisimiz şirketinizdeki sisteme bağlı sorunları uzun vadede çözmek için uğraşır. Yalnızca anlık çözüm önerisinde bulunmak yerine ücretsiz şekilde altyapınızın analizini yaparak ileride gerçekleşmesi muhtemel hataların önüne de geçer. Bu sayede sisteminiz stabil ve azami seviyede çalışır.

 

NRC Network sisteminde bulunan “Ağ Güvenliği, Firewall, Kimlik Tabanlı Güvenlik ve Servis Odaklı Ağ Mimarisi” hizmetlerimizin tüm sorunlarında, projenizi çözüme ulaştırmak adına her şeyi en düzgün şekilde sizlerle paylaşarak çözüyoruz.

Şirketinizin ve evinizin bir ucundan bir ucuna uzanan, tüm güvenlik ihtiyaçlarını karşılayan güvenlik hizmetimizle tüm sorularınızı cevaplıyoruz. Ayrıca güvenliğini istediğiniz yer hakkında güvenlik çözümü bulup, hizmetini vermek için ücretsiz keşif yapıyoruz.

Günümüzde firmanızda yaptığınız her iş bilgisayar yardımıyla gerçekleşmektedir ve bilgisayarlarınız oluşabilecek herhangi bir problemde büyük bir iş gücü kaybı yaşarsınız. Şirketimiz ile yapacağınız teknik destek anlaşması ile tüm sorunlarınız en hızlı şekilde çözüme kavuşacak ayrıca bilgisayar sistemlerinizin bakımı periyodik şekilde yapılacaktır.

Kurumsal web sitesinden, web yazılıma, mobil uygulamadan, paket yazılıma kadar verdiğimiz her hizmet için gerek çağrı merkezlerimiz gerekse teknik ekibimiz ile yanınızdayız.

Arıza / Talep Sistemimiz üzerinden kayıt oluşturarak teknik ekiplerimizin sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz.

-Hizmetlerimiz-

Yardıma mı İhtiyacınız Var ?

Talep oluşturarak yada iletişim sayfamızdaki bilgileri kullanarak bize ulaşabilirsiniz.