hizmet-network

Network Çözümleri

NRC Sistem olarak Network Çözümleri ile network altyapı kurulumunda gerekli olan aktif pasif ürünlerin tedariğini, programsal ve donanımsal desteğini profesyonel sertifikalı ekibimiz ile vermekteyiz. Altyapı kurulurken gerekli fizibilite çalışmaları yapılarak size en uygun ileriye dönük çözümler sunarak altyapı ihtiyacınıza en uygun çözümü sunuyoruz. Kablolu yada kablosuz network kurulumlarında titizlikle çalışarak network sistemini en verimli şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. 

Network Çözümleri hizmetimiz kapsamında network kurulumlarının yanı sıra mevcut network sistemlerinde oluşabilecek problemlere de en kısa sürede müdahale ederek çözüme kavuşturulmasını sağlıyoruz. 

Network Çözümleri kapsamında bir diğer hizmetimiz ise Network Altyapı danışmanlığıdır. Mevcut network sistemlerinin yönetilmesi , güvenliğinin sağlanması ve en verimli şekilde kullanılabilmesi adına son teknolojiyi kullanarak network sistemini analiz ederek oluşabilecek problemlerinde önüne geçiyoruz. 

Network ürünleri arasında kendini kanıtlamış çeşitli markalar ile Network Çözümleri üreterek hem network sorunlarından dolayı oluşabilecek sorunların önüne geçiyor, hem de mevcut sisteminizi en uygun şekilde kullanarak performans artışı sağlıyoruz. 

 

NRC Sistem olarak network kurulumu hizmetlerimiz içerisinde aşağıdaki adımlar uygulanarak kurulum işlemleri tamamlanır.

  1.  İşlem öncesinde network sisteminin projelendirmesi ve iş planı oluşturulması,
  2. Network kurulacak alanda elektrik ve elektronik alt yapısının incelenmesi ve kablo kanalları, tavalar vb kablolama yardımcı ürünlerinin motajlanması ve daha sonra kablolama işlemlerinin yapılması,
  3. Projeye ait kabinet panel ve cihazların montajlanması,
  4. Network sisteminde bulunan aktif cihazların son kullanıcıya uygun ayarlamalarının yapılması,
  5. Networkde kullanılacak cihazların işletim sistemlerinin projeye yada kullanıcıya uygun olarak kurulması,
  6. Networkde ihtiyaç duyulacak servislerin kurulması, Örneğin DNS, SQL, Web Server, Active Directory gibi,
  7. Son olarak da tüm networkdeki cihazların ilişkilendirilmesi gerekli paylaşım ayarlarının yapılması, ortak kullanılacak yazıcı dosya paylaşımı vb gibi hizmetlerin ayarlanması

Hali hazırda kullanılan network sistemlerine müdahale edilirken geçici çözümler yerine sorunun temeline inerek tamamiyle giderilmesi amaçlanır. Bize ulaşan arıza talepleriniz kısa sürede iş akışına dahil edilerek müdahale edilir. Müdahale sırasında tüm aktif ve pasif network cihazları kontrol edilir. Böylelikle sorunlara geçici değil kalıcı çözümler üretmek hedeflenir. 

Kablolu sistemlere nazaran hem çok ekonomik oluşları hem de kullanım alanlarının flexible
yani esnek bir hal alması sebepleri ile network sistemlerin kullanılması tercih
edilmektir. Firma büyüklüğü ne olursa olsun en uygun ürünleri geniş ürün yelpazemiz ile size sunuyoruz. 

Arıza / Talep Sistemimiz üzerinden kayıt oluşturarak teknik ekiplerimizin sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz.

-Hizmetlerimiz-

Yardıma mı İhtiyacınız Var ?

Talep oluşturarak yada iletişim sayfamızdaki bilgileri kullanarak bize ulaşabilirsiniz.