hizmet-server

Server (Sunucu) Çözümleri

Günümüzde firmanızın büyüklüğü ne olursa olsun teknolojiden bağımsız faaliyet sürdürme neredeyse imkansızdır. Firmanızın ihtiyacına göre  muhasebe programları, firmanıza özel yazılımlar, dosya paylaşımları vb gibi hizmetler sunucular üzerinde barındırılmaktadır. NRC Sistem olarak marka ve model farketmeksizin Server Çözümleri ile sunucular ile ilgili ihtiyacınız doğrultusunda profesyonel sertifikalı ekibimiz ile gerçekleştirmeteyiz.

NRC Sistem olarak kurulduğumuz günden bugüne tarihi geçmişimizi izlediğimizde, kullanmakta olduğumuz teknik donanımların çizgiyi eğrinin sürekli yükselişte olduğu görülmektedir. Teknolojinin hızlı ilerleyişini en yakından takip edebildiğimizi ve aynı paralelliğe sahip, sürekli yükselen bir eğriye sahip olabildiğimizi görebilmek ve bu doğrultuda müşterilerimizin aradıkları çözüm ortağı desteğini sunabilmiş olmanın haklı gururunu tüm firma çalışanlarımızla birlikte yaşamaktayız.

Server Çözümleri kapsamında Sunucu danışmanlığı hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuz her an, sizlere sadece bir telefon kadar uzaktayız.

Server yani Türkçe ismi ile ‘sunucu’ hizmetleri, barındırma şekillerine ve fiziki özelliklerine göre kendi aralarında ayrılırlar. Barındırmalarına göre; shared hosting, co-location ve dedicated, ayrıca fiziksel imkanları açısından da rack mounted server, blade server ve standart sunucular olmak üzere ayrılırlar. Profesyonelleşmiş, edinmiş olduğu bilgi ve tecrübeleri analiz edebilme yeteneğine sahip ekip çalışanlarımız, sizlerin server (sunucu) ihtiyaçlarınızda aradığınız hizmet veya paket ne ise tam olarak onu sizlere sunar.

Sizin asla kullanmanıza gerek kalmayacağınız bir ek özellik sebebi ile boşuna ekstra harcama yapmanıza engel olurken, şirketinizin ya da web sayfanızın aranan özelliğin olmaması sebebi ile sizin karınızı düşürmenizi engeller. Tüm kaynakların gözlenmesi, mevcut sistemin ele alınarak yeni bir plan ve program başlatılması sonucu mühendisliğin temeli olan en az malzeme ve gider masrafı ile maksimum sunumu sergilemek biz NRC firmamızın temel görevleri arasındadır.

 

Firmamız NRC Sistem, sunucu tarafında servis, bakım ve destek alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir. Sunuculardan en yüksek verimlerin alınabilmesi adına gerçekleştirilmesi gereken işlem basamakları adım adım sürdürülerek sonuç odaklı çözümlerimiz, uzman ekip çalışanlarımız tarafından sağlanmaktadır.

Sunucu alanında çalışmakta olan profesyonel personellerimiz sektörlerdeki gelişmeleri yakından takip ederler. Ayrıca Dell, IBM ve HP gibi dünya çapında kendini kanıtlamış firmaların eğitimlerine katılım sağlamış ve yetkinlik sertifikalarını almaya hak kazanmışlardır. Elbette ki, teknolojinin birebir içerisinde faaliyet sürdürdüğümüz alanların bilincindeyiz ve sertifikalara sahip olmamızın hiçbir zaman yeterli olmadığının farkındayız. Bu sebeple sektörel eğitim ve seminerleri bizzat yakından takip etmekte ve katılım gerçekleştirmekteyiz.

NRC firmamızın dahilinde siz değerli müşterilerimize sunucu satışı ve sunucu kurulumları hizmetlerimizi yürütmekteyiz. Sunucu çalışmalarınıza ait teknik desteği, danışmanlık hizmetlerini de tarafımızdan alabilirsiniz. İnternet sitemizde yer alan iletişim bölümümüzdeki seçenekleri kullanarak bizlere hızlı erişim sağlayabilir ve sorunlarınıza hızlı çözümü de bulabilirsiniz. Uygulayıcı olarak sürdürdüğümüz server hizmetlerimizi, en kaliteli malzemeler ile en uygun maliyetli çözümlerin birleşimini yakalayıp, bünyenize optimum fayda sağlayacak çözümleri üretmekten memnuniyet duyarız.

Orta ve büyük ölçekli kurumlara yönelik gerçekleştirmekte olduğumuz sunucu projelerimizde ‘Biz yaptık oldu’ ya da’ Üzümünü ye bağını sorma’ anlayışlarına asla yer yoktur. Müşterilerimiz ile birlikte iş birliği içerisinde yürütmekte olduğumuz çalışmalarımız için siz değerli müşterilerimize ayırabilecek her zaman zamanımız vardır. Sunucu danışmanlığı hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuz her an, sizlere sadece bir telefon kadar uzaktayız.

İnternet sayfalarında kullanılan her veri önemlidir. Ziyaretçilerine özenle hazırlamış olduğunuz site içeriklerinizin, ufak aksilikler ya da sunucu yetersizlikleri gibi nedenler ile yok olmasına izin vermiyoruz. Son güncellemeleri takip edip, site verilerinizden hiçbirini kaybetmeksizin bir iş çalışması yürütmeyi mümkün kılıyoruz. İş akışlarımıza dahil ettiğimiz bilgi korunumu ve saklanması için gerekli programlar tarafımızdan kullanılmaktadır. Tüm bu güvenlik önlemlerinin yanı sıra değerli müşterilerimizden gelen talep durumunda olası siber saldırı durumlarına karşı da gerekli önlem ve tedbirleri almaktayız.

Arıza / Talep Sistemimiz üzerinden kayıt oluşturarak teknik ekiplerimizin sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz.

-Hizmetlerimiz-

Yardıma mı İhtiyacınız Var ?

Talep oluşturarak yada iletişim sayfamızdaki bilgileri kullanarak bize ulaşabilirsiniz.