hizmet-teknik-destek

Teknik Destek Hizmetleri

Firmamızda sunmuş olduğumuz teknik destek hizmetlerimiz, müşterilerimizden gelen talep üzerine genellikle periyodik bir düzen ile sunulmaktadır. İşletmenizin bilgisayar sisteminin devamlılığı için sizler de aylık, altı aylı ve yıllık gibi süreler ile teknik destek ve bakım hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Sizlere vermiş olduğumuz sözlü güveni, teknik destek ve bakım anlaşmamız içerisinde her maddeyi özenle dahil ederek yazılı hale getirmekteyiz. Böylece tüm sisteminiz güvence altında olur ve sizler sorunsuz çalışmalarınızı sürdürmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Günümüzde tüm iş akışının bilgisayarlarımız üzerinden sürdürüldüğünün, onların yaşamış olduğu bir teknik arızanın ne gibi zorluklara yol açabileceğinin farkındayız. Tüm bu zorlukları ortadan kaldırabilmek için bilgisayar sistemlerinizin fiziki, donanımsal ve programsal bakımlarını zamanında yaptırmak isteminiz sonucunda tarafımızdan aradığınız hizmetleri eksiksiz olarak alabileceğinizden emin olabilirsiniz.

NRC teknik destek ekibimiz, eğer fiziki veya donanımsal bir arıza yoksa tüm aksaklığın sebebi yazılımsal ise ve bu hata uzaktan erişim ile çözülebilecek bir durum ise çok daha hızlı bir şekilde sizlere çözüm sunabilmektedir. Sizlerin iş akışlarının aksamaması adına geliştirdiğimiz özel uzaktan erişim sistemimiz sayesinde birçok arıza ve aksaklık durumu, bizlerin fiziki olarak bulunduğunuz yere erişim sürecini beklemeden ortadan kaldırılmaktadır. Çünkü bizler NRC ailesi olarak teknoloji ile yarışmayı ve onun hızını yakalamayı seviyoruz. Ayrıca sizlerin taleplerinizi önemseyip en hızlı çözümü sunabilmeyi de kendimize görev biliyoruz.

 

Arıza / Talep Sistemimiz üzerinden kayıt oluşturarak teknik ekiplerimizin sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz.

-Hizmetlerimiz-

Yardıma mı İhtiyacınız Var ?

Talep oluşturarak yada iletişim sayfamızdaki bilgileri kullanarak bize ulaşabilirsiniz.