hizmet-data-security

Veri Güvenliği Hizmetleri

Veri Güvenliği Hizmetleri  müşterilerimize bilgisayar çözümleri altında sunduğumuz hizmetlerdendir. Veri Güvenliği Hizmetleri ilgili departmanımızın titizlikle sürdürdüğü çalışmalar sonucunda sisteminize ait her bilgisayar ve sisteminiz bir bütün olarak korunacak ve içerisinde bulunan tüm veriler istenildiği şekilde saklanacaktır. Veri Güvenliği konusunda kendini kanıtlamış dünya devi markalar ile yaptığımız ortaklıklar ile veri güvenliği konusunda ihtiyaç duyduğunuz ya da duyabileceğiniz tüm ürün ve hizmet arayışlarınızda bizler size çözüm sunmaya hazırız. 

Özellikle son dönemde bilgisayar korsanlarının hedefi haline gelen firmalara yönelik bu Veri Güvenliği Hizmetleri ile son gelişmeleri yakından takip ediyor, sisteminizi bu gelişmelere göre yapılandırıyoruz. Böylelikle kötü niyetli bilgisayar korsanlarının sisteminize sızmasının önüne geçiyoruz. 

NRC Bilgisayar olarak Veri Güvenliği Hizmetleri’miz kapsamında veri güvenliği konusunda kendini kanıtlamış markalar ile yaptığımız anlaşmalar ve bayilikler sayesinde firmanızın ihtiyaç duyduğu hizmetlere çözümler sunmaya hazırız. 

 

Arıza / Talep Sistemimiz üzerinden kayıt oluşturarak teknik ekiplerimizin sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz.

-Hizmetlerimiz-

Yardıma mı İhtiyacınız Var ?

Talep oluşturarak yada iletişim sayfamızdaki bilgileri kullanarak bize ulaşabilirsiniz.