İzmir Bilgisayar Destek

NRC Bilgisayar, İzmir Bilgisayar Destek hizmetlerinde profesyonel hizmet anlayışı ile her ölçekteki firmalara profesyonel olarak bilgisayar destek hizmetleri sağlamaktadır. Sektörünüz ne olursa olsun NRC Sistem olarak bilgisayar sistemlerinizin Bilgi işlem departmanına ihtiyaç duymadan profesyonelce yönetilmesini sağlıyoruz.

İzmir Bilgisayar Destek

İzmir Bilgisayar Destek hizmetlerimizde NRC Bilgisayar olarak firmanızın sektörü ve büyüklüğü farketmeksizin ihtiyacınıza yönelik çözümü dünya devi teknoloji firmaları ile yaptığımız stratejik ortaklıklar ile  size uygun çözümler üretebilmekteyiz. Destek hizmetlerimiz kapsamında  Server (Sunucu) hizmetleri, yedekleme çözümleri, network kurulum hizmetleri, veri güvenliği çözümleri, bilgisayar tamiri gibi bir çok bilişim konusunda profesyonel destek alabilirsiniz.  İzmir ve çevre illerde vermiş olduğumuz İzmir Bilgisayar Destek hizmetlerimizde Arıza / Talep sistemimiz üzerinden oluşturacağınız destek taleplerinize deneyimli ve uzman kadromuz ile kısa sürede kalıcı çözümler üretmeyi hedefliyoruz. 

Servis başı, haftalık, aylık yada yıllık bakım anlaşması olarak hizmet alabileceğiniz İzmir Bilgisayar Destek hizmetlerimizde her biri uzmanlık gerektiren farklı alanlarda deneyimli teknik kadromuzdan bilgisayar sistemleriniz için destek alabilirsiniz. Firmanızda bulunan kritik öneme sahip Server, Firewall, Dosya Paylaşım Sistemi gibi ürünlerin kesintisiz çalışmasını sağlayacak öneriler ve hizmetler NRC Bilgisayar olarak teknik ekibimiz ile yapacağımız ön fizibilite çalışmasından sonra tarafımızca sunulmaktadır. Bakım anlaşması kapsamında uzaktan çözülebilecek sorunlar uzak bağlantı ile, yerinde servis gerektiren sorunlara sabah saatlerinde oluşturulan talepler için aynı gün, öğleden sonra oluşturulan talepler için ertesi gün sabah saatlerinde müdahaleyi hedefleyerek oluşabilecek kesintilerden ve aksaklıklardan İzmir Bilgisayar Destek hizmetlerimiz ile  iş gücü kaybı yaşamadan problemlerinizin giderilmesini hedefliyoruz. 

Arıza talep sistemi üzerinden oluşturacağınız destek taleplerinize  en kısa sürede müdahale edilerek iş kaybı en aza indirmek hedeflenir. Deneyimli ve uluslararası geçerli sertifikasyonlara  sahip  ekibimiz ile Sunucu hizmetleri, kurumsal Web hizmetleri ( barındırma ve kurumsal mail ) Güvenlik duvarı konumlandırmaları, dosya ve network güvenliği, paket programların yeterli gelmediği durumlarda firmanıza özel yazılım geliştirmesi yada mevcut programlarınız üzerinde modül yazılımı gibi profesyonel konularda İzmir Bilgisayar Destek hizmetlerimiz ile  NRC Sistem Bilgisayar olarak çözüme kavuşturduğu sorunlar ve arızalar ile adından söz ettirmeyi başarmıştır.

İzmir Bilgisayar Destek hizmetlerimiz kapsamında İzmir’de vermiş olduğumuz tüm hizmetlerimize HİZMETLER sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimizden yararlanmak için İLETİŞİM sayfamızdaki bilgileri kullanabilirsiniz.

Dilerseniz Arıza / Talep Sistemimiz üzerinden kayıt oluşturarak teknik ekiplerimizin sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz.

-Hizmetlerimiz-