NRC Bilgisayar olarak Yerinde Bilgisayar Servis hizmetimiz ile İzmir’in tüm ilçelerinde bilgisayar destek hizmetleri vermekteyiz. Tecrübeli saha ekiplerimiz ile firmanızın konumunda bilgisayar sistemlerinde oluşan problemlere müdahale ediyoruz.

Yerinde-Bilgisayar-Servis

Şirketinizde bulunan bilgisayarların arızaların gideriminde marka ve modeli ne olursa olsun Yerinde Bilgisayar Servis hizmetimiz ile kısa sürede ve kalıcı çözümler üretmekteyiz. Deneyimli saha ekiplerimiz oluşan problemleri önce sizden dinler, daha sonra gerekli çalışmayı yapar ve arızayı tespit eder. Yapılan tespit sonrasında Yerinde Bilgisayar Servis hizmeti ile çözülebilecek bir arıza ise hemen gerekli müdahaleyi yapar. Yerinde Bilgisayar Servis hizmetinin yeterli gelmediği, daha profesyonel ekipman isteyen konularda bilgisayarı sizden alır, gerekli işlemlerin yapılabilmesi için teknik servisimize getirir.

Teknik Servisimize gelen bilgisayarlar istisnasız kayıt altına alınır. Bilgisayar teslim alınırken sizden iletişim bilgileri alınır. Bu bilgiler doğrultusunda her adımında size mail olarak aşamalar iletilir. Ek onay alınması gereken durumlarda sizden onay alınarak işleme başlanır. 

Yerinde Bilgisayar Servis işlemlerinde teknik ekiplerimiz tarafından yapılacak olan müdahaleler esnasında bilgisayarda yedek, kişisel bilgi vb bilgiler mutlaka belirtilmelidir. Eğer bilgisayarınızda yedek bulunuyorsa önce kurtarılabilir durumda ise yedekler alınır ve işlemlere başlanır.

Yerinde Bilgisayar Servis işlemleri esnasında bilgisayar sistemlerinizde bulunan lisanslı programları da belirtmeniz gerekmektedir. Yeni kurulum yapmadan önce Lisans düşürme işlemi yapılarak yeni kurulum yapıldığında lisansı sorunsuz olarak aktarılmış olur. Autocad, Catia, Adobe programları, Solidworks gibi programlarda bu işlemler yapılmadığı taktirde lisans anahtarı yeniden kurulum yapıldığında kullanılamaz. 

NRC Sistem Yerinde Bilgisayar Servisi

NRC Bilgisayar olarak Yerinde Bilgisayar Servis hizmetlerimiz kapsamında

 ► Bilgisayar fiziksel ve programsal bakım hizmetleri,

 ► Bilgisayar kurulum hizmetleri,

 ► Sunucu Kurulumları ve Yapılandırma İşlemleri,

 ► Güvenlik Duvarı Kurulum ve Yapılandırma İşlemleri,

► Yazıcı Kurulumları ve Bağlantı Problemlerinin Giderimi,

► Dosya Paylaşım Sistemi Kurulumları ve Yapılandırmaları,

► Virüs / Malware Tespit Edilen Bilgisayarlarda Gerekli Önlemlerin Alınması ve Temizliği,

► Donanımsal Arıza Tespiti,

► Yapısal Kablolama İşlemleri,

►Kablolu ve Kablosuz Ağ Kurulum Hizmetleri

gibi bir çok alanda destek alabilirsiniz. Her türlü işlemin yapıldığı bilgisayar sistemlerine yapılacak tüm bu müdahaleler profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Ucuza yapılan yada yetkisiz kişiler tarafından yapılan işlemler daha uygun fiyatlı olabilir, hatta kısa vadede sorunlarınızın çözümünü bile sağlayabilir ancak uzun vadede daha büyük problemlerin çıkmasına sebebiyet verebilir. 

Yerinde Bilgisayar Servis hizmetlerimizden bir çok şekilde faydalanabilirsiniz. Arıza çıktığı zaman destek alabileceğiniz gibi, dilerseniz aylık, altı aylık yada yıllık yapacağımız bakım anlaşmaları sayesinde düzenli ve periyodik olarak Yerinde Bilgisayar Servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. 

Yerinde Bilgisayar Servis kapsamında yapacağımız tüm müdahaleler, vereceğimiz tüm hizmetler belirli bir standarda uygun olarak verilmektedir. Teknik personellerimiz Bilgisayar Sistemleri Teknik Müdahale konusunda sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Gerekli yetkinliklerimiz TSE tarafından belgelendirilmiştir. 

 NRC Mühendislik Bilgisayar Firması  olarak;

 ► TSE Hizmet Yeterlilik Belgelendirmesi

 ► İSO 9001 Kalite Yönetimi Sertifikası

 ► CE Belgelendirmesi

 ► İSO 27001 Bilgi Güvenliği Sertifikası

gibi belgelerimiz ile yaptığımız ve yapacağımız işlerde müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ön planda tutarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. 

Konak / Halkapınar’da bulunan ofisimiz ile Yerinde Bilgisayar Servis haricinde  sunduğumuz tüm hizmetlere HİZMETLERİMİZ sayfasından ulaşabilirsiniz.

Arıza, Talep ve Teklif istemleriniz için İLETİŞİM sayfamızdaki bilgileri kullanabilirsiniz.

Dilerseniz Arıza / Talep Sistemimiz üzerinden kayıt oluşturarak teknik ekiplerimizin sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz.

-Hizmetlerimiz-