Sunucular, yapıları gereği komplike cihazlardır ve bu cihazlara yapılacak olan müdahaleler de belirli bir bilgi birikimi gerektirmektedir. Sunucu Teknik Servis hizmetimiz ile sunucu kurulumlarında ve yeniden yapılandırma işlemlerinde titizlikle çalışmalar yürüterek ileride doğabilecek veri ve performans kayıplarının önüne geçiyoruz.

Sunucu Teknik Servis

Sunucu Teknik Servis hizmeti sıradan bilgisayarlara uygulanabilecek destek hizmetleri kadar basit değildir. Sunucular standart bilgisayarlara göre daha uzun süre çalışmaya ve üzerinde çok daha fazla uygulama barındırabilmesi sebebiyle daha komplike yapıdadırlar.

Bu nedenle Sunucu Teknik Servis işlemleri teknik anlamda tecrübeli kişiler tarafından yapılmalıdır. Kurulumların şirket içi çalışma prensibine uygun olarak yapılması Sunucu ve İstemci arasındaki performansın artmasını sağlar. 

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte firmaların kullanmış olduğu programlar ve yazılımlarda artık daha kapsamlı olmaya başladı. Özellikle çok kullanıcılı firmalarda Sunucu Altyapısı bulunması neredeyse zorunlu hale geldi. Muhasebe programları, CRM uygulamaları, Şirkete özel yazılımlar, dosya paylaşımları gibi bir çok özellik sunucular üzerinde barınmaya başladı.

Şirket için bu kadar hayati önem taşıyan unsurun Sunucular üzerinde bulunması Sunucuların önemini bir hayli arttırdı. Düzenli olarak fiziksel bakımlarının yapılması, program ve işletim sistemi güncellemelerinin yapılması, kullanıcıların bağlantı esnasında doğabilecek problemlerinin giderilmesi gerekmektedir. 

Tüm bu işlemler için ya Bilgi İşlem Departmanı kurmak zorundasınız yada outsource olarak Sunucu Teknik Servis Hizmeti almalısınız. Burada yapılacak bir ihmal tüm verilerin üzerinde barındığı sunucuları olumsuz etkileyebilir, Sizin ve şirketiniz için önemli olan verilerin kaybına neden olur. 

Sunucu Teknik Servis işlemleri esnasında yapılacak olan kontroller esnasında çıkan yada çıkabilecek sorunların önüne de geçilerek iş kayı yaşamadan çalışmalarınıza devam etmeniz sağlanır. 

Sunucu Teknik Servis ile ilgili hizmetlerimizden Sunucu Bakım Anlaşması ile destek alabileceğiniz gibi problem çıktığında servis başı da destek alabilirsiniz. Sunucu Bakım Anlaşması hizmetlerimizden de dilerseniz aylık , altı aylık ya da yıllık olarak faydalanabilirsiniz.

NRC Sunucu Teknik Servis Hizmetleri

NRC Sistem Bilgisayar olarak Sunucu Teknik Servis çözümlerimizde ihtiyacınız ne olursa olsun profesyonel kadromuzla ihtiyacınıza yönelik çözümleri sizlere sunuyoruz. 

Ayrıca Sunucu Teknik Servis işlemleri esnasında yapacağımız müdahaleler ve verdiğimiz tüm hizmetler Türkiye ve Dünyada geçerli belirli standartlara uygun olarak verilmektedir. Hizmet verecek personelimiz Sunucu, Network ve Sistem yönetimi konusunda uzman ve sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Ayrıca şirketimizin yetkinliği TSE ve ilgili standart yönetmeliklerince belgelendirilmiştir. 

 NRC Sistem Bilgisayar Firması  olarak;

 ► TSE Hizmet Yeterlilik Belgelendirmesi

 ► İSO 9001 Kalite Yönetimi Sertifikası

 ► CE Belgelendirmesi

 ► İSO 27001 Bilgi Güvenliği Sertifikası

gibi belgelerimiz ile yaptığımız ve yapacağımız işlerde müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ön planda tutarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. 

Konak Halkapınar’ da bulunan ofisimiz ile Sunucu Teknik Servis  hizmetleri haricinde  sunduğumuz tüm hizmetlere HİZMETLERİMİZ sayfasından ulaşabilirsiniz.

Arıza, Talep ve Teklif istemleriniz için İLETİŞİM sayfamızdaki bilgileri kullanabilirsiniz.

Dilerseniz Arıza / Talep Sistemimiz üzerinden kayıt oluşturarak teknik ekiplerimizin sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz.  

-Hizmetlerimiz-