Windows 11′ Yeni Entegre Uygulama Clipchamp

Microsoft geçtiğimiz günlerde yaptığı güncellemeler ile birlikte gelen özellikler ile çok konuşulur hale gelmişti. Uygulama yeniliklerini sürdüren Google için gündem Clipchamp.

Windows 11 için geçtiğimiz günlerde ilk büyük Windows Update yayınlandı. Bir çok yeni uygulama ve özellikler ile Windows kullanıcıları arasında büyük ses getirmişti. Yeniliklere doymayan Windows için sırada geçtiğimiz yıl satın aldığı Clipchamp var. Clipchamp artık son güncellemeler ile birlikte Windows 11 e entegre olarak geliyor. Clipchamp ile normal bir kullanıcının ihtiyaç duyacağı her şeyi yapabilmek mümkün.

İçerisinde bir çok özel şablonlar, efektler, fitreler, ses ve video içerikleri bulunduran Clipchamp profesyonellere yönelik bir yazılım olmadığından kullanımı oldukça basit ve kullanıcı dostu bir yazılım. Ayrıca Microsoft‘un Azure temelli bir entegrasyonuna da sahip. Bu muhteşem özellik sayesinde Clipchamp içerisinde 70 farklı dilde söylenenler otomatik olarak yazılı hale getirilebiliyor. 

Onedrive entegrasyonu da bulunan Clipchamp, Microsoft‘un resmi olarak yayınladığı açıklamaya göre her yeni Windows 11 içerisinde yüklü olarak gelecek. Ayrıca Windows bir çok yeni uygulama üzerinde testler yaptığını ve güncel işletim sistemini ciddi bir şekilde geliştirmeyi hedeflediğini belirtti.

Kaynak Microsoft

-Hizmetlerimiz-