Kurumsal Bakım Anlaşması hizmeti ile firmanızın tüm bilişim ihtiyaçlarını bilgi işlem personeline gerek kalmadan çözümlenmesini sağlar. Yapacağımız anlaşmalar sayesinde şirketinizin bilgisayar sistemleri profesyonel kişiler tarafından yönetilecek, problemlere en kısa sürede müdahale edilecektir.

Kurumsal Bakım Anlaşması

Günümüzde her firmanın işlerini bilgisayarlar üzerinden yürüttüğünü göz önüne alırsak, bilgisayar sistemleri her firma için hayati bir önem taşır. Bir ürünün satın alma işlemi, tekliflendirme işlemi ve faturalandırma işlemleri gibi tüm süreçler artık bilgisayar sistemleri üzerinden yürütülmektedir.

Firmalar için bu kadar önemli sistemlerin çalışmasının sürekliliğini sağlamak artık en büyük gereklilik haline gelmiştir. Sürekliliğini sağlamak ise ya bilgi işlem personeli / birimi bulundurmak yada Kurumsal Bakım Anlaşması ile mümkün olabilir.

Kurumsal Bakım Anlaşması sayesinde hem personel istihdam etme maliyetlerinden kurtulmuş olursunuz hem de birden fazla alanda profesyonel olarak destek alabilirsiniz. Ancak Kurumsal Bakım Anlaşması hizmeti alacağınız firmanın yeterli bilgi birikimine ve yeterli teknik personel bulundurması alacağınız hizmetin kalitesini arttıracaktır. 

► Bilgisayar Teknik Servis 

► Sunucu Teknik Servis

► Güvenlik Duvarı Yapılandırmaları

► Network Güvenliği

► Dosya Paylaşımı

► Son Kullanıcı Desteği

► Kablolu ve Kablosuz Network Kurulum ve Destek Hizmeti

► Kurumsal Web , Mail ve Hosting Yönetimi

► Lisanslama ve Yazılım Danışmanlığı

► Oem Ürün Seçimi Danışmanlığı

gibi bir çok alanda Kurumsal Bakım Anlaşması sayesinde profesyonel destek alabilirsiniz. Ayrıca bu anlaşma sayesinde uzaktan telefon desteği ile teknik destek almanız da mümkün olacaktır. 

NRC Sistem Bilgisayar olarak kurulduğumuz günden itibaren vermiş olduğumuz hizmetlerin kalitesinden hiçbir zaman ödün vermedik. Bu sayede sektörde 18. yılımızı bitirdik. Yıllar içerisinde edindiğimiz tecrübeleri bilgi birikimimiz ile harmanlayarak Kurumsal Bakım Anlaşması hizmetlerimiz ile farklı sektörden bir çok firmaya destek vermekteyiz. 

Kurumsal Bakım Anlaşması şirketinizin Bilişim Sistemlerinin kontrolünün yükünü sizden alarak tamamen işinize odaklanmanızı sağlıyoruz. Sistemlerin düzenli olarak kontrolünü, periyodik bakımlarını, en verimli çalışacak optimizasyonlarını ve yedekleme işlemlerini kontrol ediyor, bu alanda iş kaybına ve veri kaybına uğramadan çalışmalarınıza devam etmenizi sağlıyoruz. 

NRC Kurumsal Bakım Anlaşması Hizmetleri

NRC Sistem Bilgisayar olarak Kurumsal Bakım Anlaşması hizmeti konusunda İzmir Bilgisayar Firmaları arasında sıklıkla tercih edilir durumdayız. Yeterli saha ekibimizin bulunması, Arıza / Talep sistemimiz ile sürekli olarak uzaktan destek alabiliyor olmanız sorunlarınızın kısa sürede çözülmesini sağlar. 

Geniş ve günden güne büyüyen teknik kadromuz ile ihtiyaçlarınızı doğru analiz ederek nokta atışı ürün ve hizmet müdahaleleri ile sizi ekstra maliyetlerden kurtarıyoruz. Böylelikle hem yeni Bilişim Ürünleri maliyetlerinden kurtulmuş oluyorsunuz hem de son teknolojiyi mevcut sistemlerinizde kullanabiliyorsunuz. 

Halkapınar’da bulunan ofisimiz ile sunduğumuz tüm hizmetlere HİZMETLERİMİZ sayfasından ulaşabilirsiniz.

Arıza, Talep ve Teklif istemleriniz için İLETİŞİM sayfamızdaki bilgileri kullanabilirsiniz.

Dilerseniz Arıza / Talep Sistemimiz üzerinden kayıt oluşturarak teknik ekiplerimizin sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz. 

-Hizmetlerimiz-