Konak Bilgisayar Servisi

NRC Bilgisayarİzmir Konak‘ta bulunan şubemiz ile profesyonel hizmet anlayışını benimseyerek  Konak Bilgisayar Servisi olarak bilgisayar sistemlerinizde oluşan problemlerde iş sürekliliğini sağlayacak kalıcı çözümler üretmekteyiz.

Konak Bilgisayar Servisi

Konak Bilgisayar Servisi olarak NRC Bilgisayar, firmanızın bilişim sistemlerinde oluşacak / oluşabilecek problemlerin analizi ve analiz sonrasında yapılacak nokta atışı müdahale ile problemlerin giderilmesi için profesyonel olarak hizmet vermektedir. Bilgisayar sistemlerinde oluşabilecek yazılımsal yada donanımsal arızaların hızlı ve kalıcı şekilde çözüme kavuşturulabilmesi için teknik destek ekipleri özverili bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Sunucu kurulumları, network kurulumları ve güvenliği, yapısal kablolama, yazılım hizmetleri gibi profesyonel konularda da tecrübeli ekibimiz ile Konak Bilgisayar Servisi hizmetlerinde birçok sorunun giderilmesinde doğru adres olarak tercih edilmiştir. 

Arıza talep sistemi üzerinden oluşturacağınız destek taleplerinize  en kısa sürede müdahale edilerek iş kaybı en aza indirmek hedeflenir. Deneyimli ve uluslararası geçerli sertifikasyonlara  sahip  ekibimiz ile Sunucu hizmetleri, kurumsal Web hizmetleri ( barındırma ve kurumsal mail ) Güvenlik duvarı konumlandırmaları, dosya ve network güvenliği, paket programların yeterli gelmediği durumlarda firmanıza özel yazılım geliştirmesi yada mevcut programlarınız üzerinde modül yazılımı gibi profesyonel konularda Konak Bilgisayar Servisi olarak NRC Sistem Bilgisayar çözüme kavuşturduğu sorunlar ve arızalar ile adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Konak Bilgisayar Servisi ve İzmir Bilgisayar Servisi olarak İzmir’de olarak vermiş olduğumuz tüm hizmetlerimize HİZMETLER sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimizden yararlanmak için İLETİŞİM sayfamızdaki bilgileri kullanabilirsiniz.

Dilerseniz Arıza / Talep Sistemimiz üzerinden kayıt oluşturarak teknik ekiplerimizin sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz.

-Hizmetlerimiz-