Karşıyaka Bilgisayar Servisi

NRC Bilgisayar olarak Karşıyaka Bilgisayar Servisi hizmetlerimiz ile firmanızın tüm bilişim sistemleri ihtiyaçlarını karşılayabilecek yetkinlikteyiz. Farklı yetkinliklerde birimlerimiz ile sorunlarınıza kısa sürede ve kalıcı çözümler üretebilmekteyiz.

Karsiyaka-Bilgisayar-Servisi

Firmamız kurulduğu 2004 yılından itibaren edindiğimiz tecrübeler ile müşterilerimizin zamanının ne kadar değerli olduğunun bilincinde olarak hareket etmekteyiz. Bu bilinç ile verdiğimiz hizmetlerde sorunlara kısa sürede müdahale edebilecek şekilde kendimizi geliştirdik. Profesyonel ve sertifikalı teknik personelimiz ile kesintisiz iletişim desteği sağlamaktayız.

Karşıyaka Bilgisayar Servisi olarak İzmir’in bütün ilçelerinde bilişim sistemleri ile ilgili destek hizmetleri vermekteyiz. Bilgisayar Teknik Destek Hizmetleri, Network Kurulum Hizmetleri, Web Tasarım Hizmetleri, Yazılım Hizmetleri gibi konularda destek alabilirsiniz. Ayrıca daha profesyonel olan ve yapılacak olan müdahalelerde bilgi birikimi ve tecrübe gerektiren ürünlerde (Sunucu, Firewall, Veri Depolama Sistemleri vb.) ilgi alanına göre sertifikalandırılmış teknik ekiplerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Karşıyaka Bilgisayar Servisi hizmetlerimizden dilediğiniz şekilde faydalanabilirsiniz. Servis başı ücretlendirme , aylık yada yıllık olarak yapacağımız bakım anlaşmaları ile bütçenize en uygun çözümü sizlere sunmaktayız. Çalışma şeklimiz ne olursa olsun müşteri memnuniyeti ilkemizden kesinlikle ödün vermiyoruz. Sektördeki 18. Yılımızda kalite ve bizi tercih eden müşterilerimizin bir göstergesidir.

Geniş Teknik Destek Kadromuz ile Karşıyaka Bilgisayar Servisi hizmet arayışlarında doğru adres ve kalıcı adres olarak tercih edilmekteyiz. Firmanızın bulunduğu sektör ve büyüklüğü ne olursa olsun hizmetlerimiz ile tüm sorunlarınızı çözüme kavuşturuyoruz.

Yeniden bir bilişim sistemi altyapısı kurmanın giderek zorlaştığı bu günlerde binbir emekle kurduğunuz sisteme yapılacak müdahaleler profesyonel olmalıdır. Yapılacak nokta atışı müdahaleler ile hem onarım süreci kısalır hem de gereksiz donanım maliyetlerinden kurtulmuş olursunuz. Yapılacak doğru analizler ile eski durumdaki bilgisayarlarınızı son teknoloji ile entegre ederek sizi yeni bir bilgisayar alma maliyetlerinden de kurtarıyoruz.

Karşıyaka Bilgisayar Servisi olarak çalışma metodumuz ne olursa olsun müşteri odaklı ve çözüm odaklı hareket ediyoruz. Günümüzde neredeyse her işin bilgisayar sistemleri üzerinden yapıldığını, bu sistemlerde oluşabilecek aksaklıkların maddi ve manevi oluşturacağı problemlerin bilincinde olarak hizmet veriyoruz. Yapacağımız bakım anlaşmaları ile bilgisayar sistemlerini periyodik olarak kontrol ederek daha problemler çıkmadan çözüme kavuşturulmasını ve daha uzun süre kullanılmasını sağlıyoruz.

Firmanızın büyüklüğü ve çalıştığı sektör ne olursa olsun Karşıyaka Bilgisayar Servisi kısa sürede oluşturabileceğiniz Arıza / Talep formu ile hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Halkapınar’da bulunan ofisimiz ile sunduğumuz tüm hizmetlere HİZMETLERİMİZ sayfasından ulaşabilirsiniz.

Arıza, Talep ve Teklif istemleriniz için İLETİŞİM sayfamızdaki bilgileri kullanabilirsiniz.

Dilerseniz Arıza / Talep Sistemimiz üzerinden kayıt oluşturarak teknik ekiplerimizin sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz. 

-Hizmetlerimiz-