İzmir Sunucu Kurulumu

Nrc Sistem Bilgisayar olarak orta ve büyük ölçekli firmalara yönelik sunduğumuz hizmetlerden bir tanesi de İzmir Sunucu Kurulumu hizmetleridir.

Sunucu kurulumları ve yapılandırmaları yüksek bilgi birikimi ve tecrübe gerektiren bir konudur, uzmanlık gerektirir. NRC Sistem Bilgisayar olarak İzmir Sunucu Kurulumu işlemlerini sertifikalı teknik ekibimiz ile titizlikle yürütmekteyiz. Firmanızın ihtiyacı olan Windows Sunucu rollerinin kurulumu ve son kullanıcıya yönelik ayarlarının yapılması, bilgisayar ve network sistemlerinin çalışma performansını arttırarak verimliliği büyük ölçüde arttırır. Firmanızın büyüklüğü ve sektörü ne olursa olsun NRC Sistem Bilgisayar olarak Sunucu Kurulumu ve yapılandırılmasını isteğiniz doğrultusunda ve kullandığınız programlardan en fazla verim alınabilecek şekilde yapıyoruz. İzmir Sunucu Kurulumu hizmetlerimiz içerisinde ,

  1. Windows sunucuların işletim sistemlerinin kurulması,
  2. Sunucu üzerindeki servisler, roller, ve uygulamaların kurulması,
  3. Arıza tespiti, yedek parça temini ve yerinde müdahale,
  4. Periyodik bakım hizmeti,
  5. Lisanslama yönetimi,
  6. Sistem odası kurulumları ve yönetimi,
  7. Planlı bakım ve destek hizmeti,
  8. Yedekleme ve Veri güvenliği hizmeti
gibi hizmetleri servis başına yada bakım sözleşmesi dahilinde sağlamaktayız. İzmir Sunucu Kurulumları ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilir, arıza talep sistemimiz üzerinden kayıt oluşturarak teknik ekiplerimizin sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz.

Ayrıca İzmir Sunucu Kurulumu işlemleri esnasında yapacağımız müdahaleler ve verdiğimiz tüm hizmetler Türkiye ve Dünyada geçerli belirli standartlara uygun olarak verilmektedir. Hizmet verecek personelimiz Sunucu, Network ve Sistem yönetimi konusunda uzman ve sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Ayrıca şirketimizin yetkinliği TSE ve ilgili standart yönetmeliklerince belgelendirilmiştir. 

İzmir Sunucu Kurulumu haricinde vermiş olduğumuz tüm hizmetlerimize HİZMETLER sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimizden yararlanmak için İLETİŞİM sayfamızdaki bilgileri kullanabilirsiniz.

Dilerseniz Arıza / Talep Sistemimiz üzerinden kayıt oluşturarak teknik ekiplerimizin sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz. 

-Hizmetlerimiz-