NRC Bilgisayar, kurumsal yapılardaki bilgisayar sistemlerine ilişkin hizmetleriyle İzmir Bilişim Firmaları arasında saygın bir konuma sahiptir. Oluşan problemlerinizde yetkinliklerimiz sayesinde kısa sürede profesyonel çözümler üretiyoruz.

İzmir Bilişim Firmaları

Firmanızın sektörü ne olursa olsun bilgisayar ve bilgisayar sistemleri vazgeçilemeyecek ve olmazsa olmaz teknolojiler arasındadır. Çünkü bir malın girişinden çıkışına her süreçte bilgisayar sistemlerine ihtiyaç duyarız. Tekliflendirme, Satın alma süreci, muhasebeleştirilmesi gibi bir çok süreçte bilgisayar sistemleri hayatımızı büyük ölçüde kolaylaştırmaktadır.

Böylesine önemli sistemlerin sürekliliğinin sağlanması da varlığı kadar önemlidir. Tam da ihtiyaç duyduğunuz anda bir arıza olması kötü sonuçlar doğurabilir, maddi ve manevi kayıplara yol açabilir. Tam da bu noktada İzmir Bilişim Firmaları arasında son zamanlarda yaptığımız işlerle adımızı duyurduğumuz NRC Mühendislik Bilgisayar olarak biz devreye girmekteyiz.

18 yıllık tecrübemiz ile bilgisayar sistemlerinin kesintiye uğramadan çalışmasını sağlamak için sürekli olarak çalışıyoruz. Periyodik olarak kontrollerini yapıyor, daha problemler çıkmadan gerekli müdahaleleri yapıyoruz.

Artık arama motorlarından tüm siteleri gezerek İzmir Bilişim Firmaları içerisinde gezinerek Teknoloji ve Danışmanlık firması aramanıza gerek yok. Kendi geliştirmiş olduğumuz Arıza / Talep sistemimiz üzerinden kolayca kayıt oluşturarak teknik destek personellerimizin sizinle irtibata geçmesini, problemlerin giderilmesini sağlayabilirsiniz.

İZMİR BİLİŞİM FİRMALARI ARASINDA DOĞRU ADRES

NRC Mühendislik Bilgisayar olarak İzmir Bilişim Firmaları içerisinde aradığınız ve ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetlere tek firma olarak yanıt verebilmekteyiz. Ona ayrı buna ayrı hizmet aramanıza gerek kalmadan tek bir firma ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Bilgisayar Destek Hizmetleri, Sunucu ve Yedekleme Hizmetleri, Yazılım ve Tasarım Hizmetleri, Yapısal Kablolama Hizmetleri, Güvenlik Hizmetleri, Network Güvenliği, Veri Kurtarma Hizmetleri  gibi bir çok alanda profesyonel hizmet vermekteyiz. 

Tüm bu hizmetlerimizden tek seferlik olarak faydalanacağınız gibi dilerseniz bakım anlaşması kapsamında da faydalanabilirsiniz. Aylık yada yıllık olarak yapacağımız kurumsal bakım anlaşmaları ile sistemlerin kesintisiz çalışmasını sağlayabilir, tüm bu hizmetlerden kısa sürede faydalanabilirsiniz. 

İzmir Bilişim Firmaları içerisinde önde gelen firmalardan biri olarak  olarak yapacağımız her işlemde gerekli yetkinliğimiz TSE tarafından belgelendirilmiştir. NRC Mühendislik Bilgisayar Firması  olarak;

 ► TSE Hizmet Yeterlilik Belgelendirmesi 

 ► İSO 9001 Kalite Yönetimi Sertifikası 

 ► CE Belgelendirmesi 

 ► İSO 27001 Bilgi Güvenliği Sertifikası

 gibi belgelerimiz ile yaptığımız ve yapacağımız işlerde kaliteden ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Konak / Halkapınar’da bulunan ofisimiz ile profesyonel hizmet veren  İzmir Bilişim Firmaları arayışı içerisindeyseniz sunduğumuz tüm hizmetlere HİZMETLERİMİZ sayfasından ulaşabilirsiniz.

Arıza, Talep ve Teklif istemleriniz için İLETİŞİM sayfamızdaki bilgileri kullanabilirsiniz.

Dilerseniz Arıza / Talep Sistemimiz üzerinden kayıt oluşturarak teknik ekiplerimizin sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz.

-Hizmetlerimiz-