İzmir Bilgisayar Teknik Servis

NRC Bilgisayar, İzmir Bilgisayar Teknik Servis hizmetleri ile kurum ve kuruluşlara profesyonel olarak Bilgisayar Destek hizmetleri sunmaktadır. 

İzmir Bilgisayar Teknik Servis

İzmir Bilgisayar Teknik Servisi hizmetlerimiz kapsamında; Server (Sunucu) hizmetleri, yedekleme çözümleri, network kurulum hizmetleri, veri güvenliği çözümleri, bilgisayar tamiri gibi bir çok bilişim konusunda profesyonel destek alabilirsiniz.  İzmir ve çevre illerde vermiş olduğumuz İzmir Bilgisayar Teknik Servis hizmetlerimizde Arıza / Talep sistemimiz üzerinden oluşturacağınız destek taleplerinize deneyimli ve uzman kadromuz ile kısa sürede kalıcı çözümler üretmeyi hedefliyoruz. Firmanızın sektörü ve büyüklüğü ne olursa olsun teknik ekibimiz ile sorunlarınızı çözüme kavuşturuyoruz. 

Servis başı, aylık yada yıllık bakım anlaşması olarak hizmet alabileceğiniz İzmir Bilgisayar Teknik Servisi hizmetlerimizde her biri uzmanlık gerektiren farklı alanlarda deneyimli teknik kadromuzdan destek alabilirsiniz. Firmanızda bulunan kritik öneme sahip Server, Firewall, Dosya Paylaşım Sistemi gibi ürünlerin kesintisiz çalışmasını sağlayacak öneriler ve hizmetler NRC Bilgisayar olarak tarafımızca sunulmaktadır. Bakım anlaşması kapsamında uzaktan çözülebilecek sorunlar uzak bağlantı ile, yerinde servis gerektiren sorunlara sabah saatlerinde oluşturulan talepler için aynı gün, öğleden sonra oluşturulan talepler için ertesi gün sabah saatlerinde müdahaleyi hedefleyerek oluşabilecek kesintilerden ve aksaklıklardan İzmir Bilgisayar Teknik Servisi olarak iş gücü kaybı yaşamadan problemlerinizin giderilmesini hedefliyoruz. 

Arıza talep sistemi üzerinden oluşturacağınız destek taleplerinize  en kısa sürede müdahale edilerek iş kaybı en aza indirmek hedeflenir. Deneyimli ve uluslararası geçerli sertifikasyonlara  sahip  ekibimiz ile Sunucu hizmetleri, kurumsal Web hizmetleri ( barındırma ve kurumsal mail ) Güvenlik duvarı konumlandırmaları, dosya ve network güvenliği, paket programların yeterli gelmediği durumlarda firmanıza özel yazılım geliştirmesi yada mevcut programlarınız üzerinde modül yazılımı gibi profesyonel konularda İzmir Bilgisayar Teknik Servisi olarak NRC Sistem Bilgisayar çözüme kavuşturduğu sorunlar ve arızalar ile adından söz ettirmeyi başarmıştır.

İzmir Bilgisayar Teknik Servisi olarak İzmir‘de olarak vermiş olduğumuz tüm hizmetlerimize HİZMETLER sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimizden yararlanmak için İLETİŞİM sayfamızdaki bilgileri kullanabilirsiniz.

Dilerseniz Arıza / Talep Sistemimiz üzerinden kayıt oluşturarak teknik ekiplerimizin sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz.

-Hizmetlerimiz-