İzmir Bilgisayar Servisi

NRC Sistem Bilgisayar, İzmir Bilgisayar Servisi olarak İzmir’in birçok ilçesinde profesyonel bilgisayar sistemleri desteği vermektedir. Firmanızın bilgisayar sistemlerinde oluşan arızalar, sunucu hizmetlerinde oluşan arızalar ve network sistemlerinde oluşabilecek problemlerin giderimi için teknik ekibimiz ile özverili bir şekilde çalışmaktayız.

izmir bilgisayar servisi

İzmir Bilgisayar Servisi hizmetlerimiz ile Bilgisayar sistemlerinde oluşan donanımsal ve yazılımsal arızalar, network sistemlerinde oluşabilecek arızalar, yazıcı arızaları gibi teknik bilgi birikimi gereken konularda profesyonel hizmet alabilirsiniz. Sunucu hizmetleri, kurumsal hosting hizmetleri, firewall sistemleri, dosya güvenliği gibi profesyonel bilgi birikimi ve tecrübe gerektiren konularda da sertifikalı ekibimiz ile firmanızda oluşan problemlere kısa sürede ve kalıcı çözümler üretmekteyiz. 

NRC Sistem Bilgisayar olarak İzmir Bilgisayar Servisi çözümlerimizde ihtiyacınız ne olursa olsun geniş hizmet kapsamımız ve profesyonel kadromuzla ihtiyacınıza yönelik çözümleri sizlere sunuyoruz.

Konak’ta bulunan ofisimiz ile İzmir Bilgisayar Servisi olarak vermiş olduğumuz tüm hizmetlerimize HİZMETLER sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Uzman saha ekiplerimiz ile profesyonel hizmetlerimizi İzmir Bilgisayar Servisi olarak İzmir’in bütün ilçelerine götürebilmekteyiz. 

Bilgi işlem personeliniz bulunmasa dahi şirketinizde bilgi işlem personeli varmış gibi tüm sistemlerin sorunsuzca ve en verimli şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz. 

Yeni bir bilgisayar almanın maliyetinin çok arttığı son dönemlerde bilgisayar sistemlerinin düzenli olarak fiziksel ve programsal bakımlarının yapılması bilgisayarların kullanım ömrünü uzatacak ve sizi yeni bir bilgisayar alma maliyetlerinden kurtaracaktır. 

Ayrıca İzmir Bilgisayar Servisi olarak Bilgisayar Bakım ve Onarım hizmetleri haricinde Yazılım Hizmetleri, Danışmanlık Hizmetleri, Network Kurulum Hizmetleri, Veri Güvenliği Hizmetleri, Tasarım Hizmetleri gibi bir çok alanda profesyonel destek alabilirsiniz. 

Hizmetlerimizden yararlanmak için İLETİŞİM sayfamızdaki bilgileri kullanabilirsiniz.

Dilerseniz Arıza / Talep Sistemimiz üzerinden kayıt oluşturarak teknik ekiplerimizin sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

En Son Haberler