İzmir Bilgisayar Firmaları

NRC Sistem, kurulduğu 2004 yılı itibariyle Ankara’da çok büyük projelere imza atmıştır. Uzman teknik destek ekibi ile Ankara’daki profesyonel hizmet anlayışını Ege bölgesine taşımak için 2021 yılında İzmir şubesini faaliyete geçirerek İzmir Bilgisayar Firmaları arasındaki yerini almıştır. 

izmir-bilgisayar-firmaları

Konak Halkapınar bölgesinde faaliyet gösteren NRC Sistem kısa sürede yaptığı işlerle İzmir Bilgisayar Firmaları arasında adından söz ettirmeyi başarmıştır. Halkapınar bölgesinde faaliyet gösteren firmamız bilgisayar satış, bilgisayar bakım ve onarım, bilgisayar teknik destek, veri güvenliği gibi konulardaki taleplerinize karşılık verebilmek için özverili bir şekilde çalışmaktadır. Orta ve büyük ölçekli firmalara, vakıflara ve devlet kurumlarına yönelik hizmetlerimiz ile teknolojiyi sizin adınıza yakından takip ederek son teknolojik ürünleri analiz ederek sisteminize entegre etmeyi hedefliyoruz. Bu sayede daha etkin ve verimli bir çalışma ortamı yaratılarak en yüksek verim elde etmenizi sağlıyoruz. 

Ayrıca NRC Sistem Sunucu (Server) hizmetleri, Network (Ağ) Hizmetleri, Firewall (Güvenlik Duvarı) Hizmetleri gibi yüksek bilgi birikimi ve tecrübe gerektiren konularda, tamamı sertifikalı uzman eğitimli ekibi ile  problemlere kısa sürede nokta atışı ve kalıcı çözümler üretmek için çalışmaktadır.

NRC Sistem Bilgisayar olarak İzmir Bilgisayar Firmaları  arasında saygın bir konumda olmamızın sebebi bilgisayar sistemleri arıza tespiti ve giderimi işlemleri esnasında yapacağımız müdahaleler ve verdiğimiz tüm hizmetler Türkiye ve Dünyada geçerli belirli standartlara uygun olarak verilmektedir.

Hizmet verecek personelimiz Sunucu, Network ve Sistem yönetimi konusunda uzman ve sertifikalı kişilerden oluşmaktadır. Ayrıca şirketimizin yetkinliği TSE ve ilgili standart yönetmeliklerince belgelendirilmiştir. 

İzmir Bilgisayar Firmaları içerisinde  kaliteli ve kalıcı çözümler arıyorsanız tüm hizmetlerimize ÜRÜN VE HİZMETLER sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Konak Halkapınar’ da bulunan ofisimiz ile İzmir Bilgisayar Firmaları içerisinde bulunan NRC Sistem Bilgisayar olarak   sunduğumuz tüm hizmetlere HİZMETLERİMİZ sayfasından ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz Arıza / Talep Sistemimiz üzerinden kayıt oluşturarak teknik ekiplerimizin sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

En Son Haberler