Halkapınar Bilgisayar Servisi

NRC Bilgisayar, Halkapınar Bilgisayar Servisi hizmetlerimizde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak firma büyüklüğü ne olursa olsun profesyonel olarak bilgisayar destek hizmetleri sağlamaktayız. Firmanızın tüm bilişim ihtiyaçlarını geniş ürün yelpazemiz ve profesyonel teknik ekiplerimiz ile karşılamaktayız.

Halkapinar Bilgisayar Servisi

Halkapınar Bilgisayar Servisi hizmetlerimizde firmanızın ihtiyacı olan hizmetleri sizinle yürüteceğimiz ortaklaşa çalışmalar ile en uygun çözümü sizlere sunmaktayız. Farklı çalışma metodlarımız ile dilerseniz servis başı, aylık ya da yıllık bakım anlaşması şeklinde hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bilgi işlem departmanına gerek duymadan tüm bilgisayar sistemlerinizin sorunsuz ve konusunda uzman sertifikalı ekibimiz ile profesyonel bir şekilde yönetilmesini sağlayabilirsiniz. NRC Bilgisayar olarak firmanızın sektörü ve büyüklüğü ne olursa olsun ihtiyacınıza yönelik hizmet yada ürün çözümlerini teknolojinin önde gelen dünya devi markaları ile yapmış olduğumuz stratejik ortaklıklar ile firma yapınıza en uygun çözümü üretebilmekteyiz. Halkapınar’da bulunan ofisimiz ile Halkapınar Bilgisayar Servisi hizmetlerimizi tüm İzmir’e sorunsuz ve en kısa sürede ulaştırabilmekteyiz. Sektördeki 18. yılımız da bunun bir göstergesidir.  Bilgisayar destek hizmetlerimiz kapsamında Server hizmetleri, bilgisayar tamir hizmetleri, network kurulum hizmetleri, veri güvenliği, oem parça temini ve teknoloji danışmanlık hizmeti gibi bir çok uzmanlık gerektiren konularda talebiniz doğrultusunda hizmet alabilirsiniz. 

NRC Bilgisayar olarak günümüzde sektör farketmeksizin her firmanın tüm işlemleri bilgisayar sistemleri üzerinden yapılmaktadır. Bunun bilincinde olarak vermiş olduğumuz hizmetlerin iş kaybınızı en aza indirecek şekilde hızlı ve kalıcı olmasını hedefliyoruz. Halkapınar Bilgisayar Servisi olarak Arıza / Talep Sistemimiz üzerinden oluşturacağınız taleplere sabah saatlerinde açılan talepler için öğleden sonra, öğleden sonra açılan talepler için ise ertesi gün sabahtan müdahale ederek zaman kaybı ve iş kaybı yaşamanızın önüne geçiyoruz. 

Halkapınar Bilgisayar Servisi hizmetlerimiz kapsamında bu bölgede ve İzmir’de vermiş olduğumuz tüm hizmetlerimize HİZMETLER sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimizden yararlanmak için İLETİŞİM sayfamızdaki bilgileri kullanabilirsiniz.

Dilerseniz Arıza / Talep Sistemimiz üzerinden kayıt oluşturarak teknik ekiplerimizin sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz.

-Hizmetlerimiz-