Göztepe Bilgisayar Servisi

Göztepe Bilgisayar Servisi, bilgisayar bakım ve onarım hizmetleri, sunucu kurulum hizmetleri, yazılım ve tasarım hizmetleri, güvenlik çözümleri gibi bir çok alanda İzmir’in bir çok ilçesinde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Firmanızın tüm BT ihtiyaçlarını artık birden fazla firma ile değil Tek firma olarak çözümlendirebilirsiniz.

Göztepe-Bilgisayar-Servisi

2004 yılında Ankara merkezli kurulmuş olan NRC Bilgisayar müşterilerinin Göztepe Bilgisayar Servisi arayışlarına profesyonel ve kalıcı olarak yanıt vermektedir. 15’den fazla teknik personelimiz ile bilgisayar sistemlerinizde oluşan problemlerin kısa sürede çözüme kavuşturulmasını sağlıyoruz. Ofisimizde bulunan teknik servis birimimiz ile arızalı ürünlerinizin onarımı titizlik içerisinde yapılmaktadır. Yerinde teknik servis imkanımız ile yerinde müdahale edilebilecek sorunlara da anında müdahale ederek iş kaybı yaşamanızı engelliyoruz. 

Göztepe Bilgisayar Servisi olarak vermiş olduğumuz hizmetlerden dilerseniz servis başı, aylık bakım anlaşması yada yıllık bakım anlaşması şeklinde faydalanabilirsiniz. Bilgi işlem birimi kurulum maliyetlerine girmeden dışardan hizmet alma yoluyla NRC Bilgisayar olarak bizden hizmet alabilirsiniz.

Firmamızda her birimin görevi farklıdır. Tasarım ekibimiz, yazılım ekibimiz, kamera ve güvenlik ekibimiz, sunucu ve network tarafında uzmanlaşmış ekiplerimiz ile birden fazla alanda yetkinliklerimiz bulunmaktadır. Dolayısıyla firma bünyenizde Bilgi İşlem biriminiz olsa dahi hizmetlerimizden faydalanmak isteyebilir, danışmanlık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Teknik, Yazılım ve Tasarım ekiplerimiz firma politikalarımız gereğince ilgi alanlarına uygun, kurumsal yapılara müdahale edebilecek şekilde eğitim alınması sağlanmış ve sertifikasyon süreçleri tamamlanmıştır. Kurum yada kuruluşlara yönelik hizmetlerimizde sorunlara müdahale eden personellerimizin gerekli yetkinlikleri bulunmaktadır. 

Arıza / Talep sistemimiz üzerinden bize ulaşan talepleriniz istisnasız kayıt altına alınmaktadır. Kayıt altına alınan bu talepler ilgili birimlere aktarılır ve sizinle irtibata geçilmesi sağlanır. Göztepe Bilgisayar Servisi hizmetleri ile Teknik müdahale gereken konularda bakım anlaşmamız bulunuyor ise uzak masaüstü bağlantı programları ile uzaktan, bakım anlaşmamız bulunmuyorsa saha ekiplerimizin yerinde müdahale edebilmesi için teknik birimlerimize iletilir. Sabah saatlerinde bize ulaşan talepleriniz için aynı gün müdahale ediyoruz. Geç saatlerde bize ulaşan talepler için ertesi gün sabah saatlerinde müdahale edilmesi hedeflenir. İzmir ve Ankara’da bulunan ofislerimiz ile her türlü soru yada sorunlarınızda sizlere destek olmaktan memnuniyet duyarız. 

Özellikle sıfır ve yeni bir bilgisayar almanın git gide güçleştiği bu günlerde teknik servis ve onarım hizmetlerinin iyi ve kaliteli olması son derece önemlidir ve hatta hayati bir önem taşır. Çünkü profesyonel kişilerce yapılan doğru müdahaleler ile eski bilgisayarınızın problemleri doğru ve kalıcı bir şekilde giderilir ve  son teknolojiyi mevcut bilgisayarlarınızda  kullanabilirsiniz böylelikle gereksiz donanım maliyetlerinin önüne geçmiş olursunuz. İhtiyaçlarınıza yönelik en uygun çözümü bir çok teknoloji firması ile yaptığımız bayilik, partnerlik ve çözüm ortaklığı metodlarımız sayesinde geniş ürün yelpazesi ile temin edebiliyor, sisteminize entegre edilmesini sağlıyoruz. 

Kurulduğumuz tarihten bu yana müşterilerimiz ile çalışma şeklimiz ne olursa olsun sürekli iletişim halinde kalıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti daima bizim için önemlidir. Müşteri ziyaretlerimiz esnasında gözümüze çarpan aksaklıkları, yedekleme düzenlerini ve işleyişinizi etkileyecek olumsuzlukları sizlerle paylaşıyoruz. Bakım anlaşmamız bulunuyor ise bu aksaklıklar ve yedekleme düzenleri tarafımızca takip edilir. Böylelikle Göztepe Bilgisayar Servisi olarak sorun çıkmadan gerekli müdahaleler yaparak ilerleyen süreçte büyük sorunlar yaşamanızın önüne geçmiş oluruz. 

Bilişim sektöründe 18 yılda 2500’den fazla müşteriye ulaştık. Bu süreçte müşterilerimizin  6500’den fazla talebini sonuçlandırdık. Kalite asla tesadüf değildir klişesinin aslında klişe olmadığını Ankara ve İzmir ofislerimiz ile 60’dan fazla ile hizmet götürerek bizi tercih eden müşterilerimiz sayesinde kanıtlamış olduk. 

Firmanızın büyüklüğü ve çalıştığı sektör ne olursa olsun Göztepe Bilgisayar Servisi kısa sürede oluşturabileceğiniz Arıza / Talep formu ile hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Halkapınar’da bulunan ofisimiz ile sunduğumuz tüm hizmetlere HİZMETLERİMİZ sayfasından ulaşabilirsiniz.

Arıza, Talep ve Teklif istemleriniz için İLETİŞİM sayfamızdaki bilgileri kullanabilirsiniz.

Dilerseniz Arıza / Talep Sistemimiz üzerinden kayıt oluşturarak teknik ekiplerimizin sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz.

-Hizmetlerimiz-