Gaziemir Bilgisayar Servisi

Gaziemir Bilgisayar Servisi konusunda profesyonel ve güvenilir hizmet istemlerinizde NRC Bilgisayar olarak tüm ihtiyaçlarınıza yönelik çözümlerimizi sizlere sunuyoruz. Hizmetlerimiz ile İzmir ve Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye’ de faaliyetlerimize hız kesmeden devam etmekteyiz. 

Gaziemir-Bilgisayar-Servisi

Bilişim sistemlerinin gelişen teknoloji ile birlikte sektörünüz ne olursa olsun önemi bir hayli artmıştır. Ürünün yada hizmetin tekliflendirmesinde, temin sürecinde, muhasebeleştirilmesinde ve hatta ödemesinde bilgisayar sistemlerinin önemi hayati bir rol taşır. Dolayısıyla bu sistemlerde oluşabilecek aksaklıklar hem firmanızın prestijini etikler hem de iş gücü kaybı yaşamanıza neden olur. Gaziemir Bilgisayar Servisi olarak vermiş olduğumuz hizmetlerimiz ile tüm bu aksaklıkların önüne geçerek sistemlerinizin sürekliliğini sağlıyoruz. 

2004 Yılında Ankara Ostim OSB’de kurulmuş olan firmamız NRC Bilgisayar olarak kurulduğumuz günden bu yana teknolojiyi yakından takip  ederek sürekli değişen ve gelişen teknolojiyi müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz. Firmanızın sektörü ne olursa olsun bilgisayar sistemleri olmadan iş sürekliliği ve takibi neredeyse imkansızdır. Gaziemir Bilgisayar Servisi olarak bize ulaşan arıza ve taleplerde bunun bilincinde olarak hareket etmekteyiz. Problemlere geniş teknik servis ekibimiz ile kısa sürede müdahale ederek iş kaybı yaşamanızı önlemeyi hedefliyoruz. Servis başı ücretlendirme ve Bilgisayar Bakım Anlaşması şeklinde hizmet veren firmamız, çalışma metodumuz ne olursa olsun en iyi hizmeti müşterilerimize sunabilmeyi misyon haline getirmiştir. Yıllar içerisinde yakalamış olduğumuz başarı da bunun bir göstergesidir. 15 den fazla teknik personelimiz ile başta Ankara ve İzmir olarak hizmetlerimizi bir çok ile ulaştırmayı başardık. Satış ve satış sonrası desteklerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımızı bu yönde devam ettiriyoruz. 

Gaziemir Bilgisayar Servisi olarak yıllar içerisinde kaliteyi, müşteri memnuniyetini ve sürekliliği misyon olarak edindik. Yaptığımız çalışmalarda bu ilkelerden kesinlikle ödün vermiyoruz. Bilişim istemlerinde birden fazla alanda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Sunucu hizmetleri, Yazılım ve Tasarım Hizmetleri, Bilgisayar Teknik Servis Hizmetleri, Kamera ve Güvenlik Hizmetleri gibi alanlarda Sertifikalı ekibimiz ile çözümler sunmaktayız. Dünya devi markalarla yaptığımız çözüm ortaklıkları, bayilikler ve distribitörlük anlaşmalarımız sayesinde geniş ürün yelpazesine sahibiz. Dolayısıyla çıkabilecek sorunlara mevcut yapınıza en uygun çözümü farklı alternatifler olarak sunabilmekteyiz. Danışmanlık hizmetlerimiz kapsamında da sorunlar daha çıkmadan gerekli önlemleri size sunarak olası bir iş kaybı yaşamanızın da önüne geçmiş oluyoruz.

Firmanızın büyüklüğü, çalışan sayısı, bilgisayar sayısı, sektörü, konumu fark etmeksizin Gaziemir Bilgisayar Servisi olarak hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Arıza / Talep sistemimiz üzerinden bırakacağınız taleplerinize en kısa sürede dönüş yapılarak problemlerinizin giderilmesi sağlanır. Firma çalışma metodumuz Bilgisayar Bakım Anlaşması ise telefon ile uzaktan destek alabilirsiniz. Uzaktan desteğin yetmediği, Yerinde Bilgisayar Servisi gerektiren konularda saha teknik destek ekiplerimiz en kısa sürede lokasyonunuzda problemlere müdahale eder. Bilgisayar Bakım Anlaşması yoksa Servis Başı ücretlendirme ile problemleriniz kısa sürede çözüme kavuşturulur. Yani Gaziemir Bilgisayar Servisi olarak çalışma şeklimiz ne olursa olsun her zaman yanınızdayız. 

Bilgisayar Sistemlerinde problemlerin kısa sürede giderilmesinden başka önemli bir konu daha bulunmaktadır. Buda sunulan çözümlerin kalıcı olmasıdır. Aynı sorundan dolayı tekrar arızalanan bilgisayarlar zaman ve iş kaybı yaşamanıza neden olur. Gaziemir Bilgisayar Servisi olarak bu konuda profesyonel ve kalıcı çözümler sunmaktayız. Teknik ekiplerimiz problemlere kısa sürede müdahale eder, arızalı durumda olan parçaların değişimini / tamirini sağlar. 

Firma bünyenizde kurumsal ürünler ( sunucu, yedekleme cihazları, network güvenlik cihazları) bulunuyorsa bu cihazların yönetimi ve bakımı için bir Bilgi İşlem Birimi gereklidir. Çünkü bu cihazlar komplikedir ve kullanımı zordur. Gaziemir Bilgisayar Servisi olarak Bilgi İşlem Birimi kurmanıza gerek kalmadan bu cihazların profesyonel bir şekilde yönetilerek hem sürekliliğini sağlıyoruz hem de periyodik olarak bakımlarını yaparak daha uzun süre kullanmanıza olanak tanıyoruz. Firma politikalarımız gereği bu profesyonel bilgi birikimi isteyen cihazlara müdahale edecek teknik personellerimiz ilgi alanlarına göre sertifikalandırılmıştır. Yani müdahale yapacak personelimizin teknik konularda gerekli yetkinlikleri bulunmaktadır. 

Firmamız Arıza ve Taleplere kendi yazılımımız olan Arıza / Talep sistemi üzerinden gelen kayıtlara göre müdahale etmektedir. Bu sistem üzerinden ulaşan talepleriniz firma bilgileriniz, irtibat bilgileriniz ve talebiniz ile kayıt altına alınır. Gaziemir Bilgisayar Servisi olarak talebiniz doğrultusunda ilgili birime aktarılır ve en kısa sürede sizinle irtibata geçilmesi sağlanır. 

Firmanızın büyüklüğü ve çalıştığı sektör ne olursa olsun Gaziemir Bilgisayar Servisi kısa sürede oluşturabileceğiniz Arıza / Talep formu ile hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Halkapınar’da bulunan ofisimiz ile sunduğumuz tüm hizmetlere HİZMETLERİMİZ sayfasından ulaşabilirsiniz.

Arıza, Talep ve Teklif istemleriniz için İLETİŞİM sayfamızdaki bilgileri kullanabilirsiniz.

Dilerseniz Arıza / Talep Sistemimiz üzerinden kayıt oluşturarak teknik ekiplerimizin sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz. 

-Hizmetlerimiz-