NRC Sistem Bilgisayar olarak, Konak Halkapınar’da bulunan ofisimiz ile İzmir Bilgisayar Firmaları‘nda olduğu gibi  Gaziemir Bilgisayar Firmaları arasında kaliteli ve kalıcı hizmet politikasıyla ön plana çıkmaktadır. 

 

Gaziemir Bilgisayar Firmaları

NRC Sistem Bilgisayar, Sunucu (Server) hizmetleri, Network (Ağ) Hizmetleri, Firewall (Güvenlik Duvarı) Hizmetleri gibi yüksek bilgi birikimi ve tecrübe gerektiren konularda, tamamı sertifikalı uzman eğitimli ekibi ile  problemlere kısa sürede nokta atışı ve kalıcı çözümler üretmek için çalışmaktadır.

Bu özverili çalışmalar sonucunda NRC Sistem Bilgisayar kısa sürede Gaziemir Bilgisayar Firmaları arasında yaptığı işler ile kısa sürede büyük başarılar yakalamıştır. 

Kamera ve Güvenlik sistemleri, zayıf akım projeleri, geçiş kontrol sistemleri, sistem odası kurulumları, yapısal kablolama, fiber sonlandırma, kurumsal lisanslama  gibi projeleriniz için Gaziemir Bilgisayar Firmaları arasında geniş ürün ve hizmet yelpazesine sahip firmamızın kurumsal proje ekibimiz ile irtibata geçerek fiyatlandırılmasını sağlayabilirsiniz.

Gaziemir Bilgisayar Firmaları ve Teknik Servis Firmaları

NRC Sistem Bilgisayar olarak Gaziemir Bilgisayar Firmaları ve Teknik Servis Firmaları arasında sunmuş olduğumuz çözümlerimizde ihtiyacınız ne olursa olsun profesyonel kadromuzla ihtiyacınıza yönelik çözümleri sizlere sunuyoruz. Bu çözümler esnasında yaptığımız ve yapacağımız tüm müdahaleler Türkiye ve Dünya kalite standartlarına uygun olarak verilmektedir. 

Bu sayede firmamız Gaziemir Bilgisayar Firmaları ve Teknik Servis Firmaları arasında ön plana çıkmakta ve sıklıkla tercih edilmektedir. 

NRC Sistem Bilgisayar Firması  olarak;

 ► TSE Hizmet Yeterlilik Belgelendirmesi

 ► İSO 9001 Kalite Yönetimi Sertifikası

 ► CE Belgelendirmesi

 ► İSO 27001 Bilgi Güvenliği Sertifikası

gibi belgelerimiz ile yaptığımız ve yapacağımız işlerde müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ön planda tutarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. 

Konak Halkapınar’ da bulunan ofisimiz ile Gaziemir Bilgisayar Firmaları ve Teknik Servis Firmaları  arasında  sunduğumuz tüm hizmetlere HİZMETLERİMİZ sayfasından ulaşabilirsiniz.

Arıza, Talep ve Teklif istemleriniz için İLETİŞİM sayfamızdaki bilgileri kullanabilirsiniz.

Dilerseniz Arıza / Talep Sistemimiz üzerinden kayıt oluşturarak teknik ekiplerimizin sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz.  

-Hizmetlerimiz-