Çiğli Bilgisayar Servisi

NRC Sistem BilgisayarÇiğli Bilgisayar Servisi hizmetleri ile  İzmir Bilgisayar Servisi hizmetlerimizde olduğu gibi İzmir’in birçok ilçesinde  bilgisayar sistemleriniz için kalıcı ve profesyonel çözümler sunmaktadır. 

İzmir-Bilgisayar-Teknik-Servisi-Blog

Firmanızın büyüklüğü ve sektörü farketmeksizin,  bilgisayar sistemlerinde oluşan arızalar, sunucu sistemlerinde oluşan arızalar ve network sistemlerinde oluşabilecek problemlerin giderimi için teknik ekibimiz titizlikle çalışmalarını yürüterek  özverili bir şekilde çalışmaktadır. Çiğli Bilgisayar Servisi hizmetlerimiz ile Bilgisayar sistemlerinde oluşan yazılımsal veya donanımsal arızalar, ağ (network) sistemlerinde oluşabilecek arızalar, yazıcı arızaları gibi teknik bilgi birikimi gereken konularda Çiğli Bilgisayar Servisi olarak bizden profesyonel hizmet alabilirsiniz. Sunucu hizmetleri, kurumsal hosting (barındırma) hizmetleri, firewall sistemleri, dosya ve veri güvenliği gibi profesyonel bilgi birikimi ve tecrübe gerektiren konularda da sertifikalı ekibimiz ile firmanızda oluşan problemlere kısa sürede ve kalıcı çözümler üretebilmekteyiz. 

Çiğli Bilgisayar Servisi ve İzmir Bilgisayar Servisi olarak İzmir’de olarak vermiş olduğumuz tüm hizmetlerimize HİZMETLER sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimizden yararlanmak için İLETİŞİM sayfamızdaki bilgileri kullanabilirsiniz.

Dilerseniz Arıza / Talep Sistemimiz üzerinden kayıt oluşturarak teknik ekiplerimizin sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

En Son Haberler