Buca Bilgisayar Servisi

NRC Bilgisayar, Buca Bilgisayar Servisi içerisinde İzmir’in bir çok ilçesinde olduğu gibi hizmetlerine hız kesmeden ve kalite politikasından ödün vermeden devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak kaliteli hizmet anlayışımız ile bir çok kurum ve kuruluşlara hizmetlerimiz ile ulaşabilmekteyiz. 

Buca Bilgisayar Servisi

NRC Bilgisayar, Buca Bilgisayar Servisi hizmetleri ile İzmir’in bir çok ilçesinde olduğu gibi hizmetlerini kesintisiz ve devamlı olarak ulaştırabilmektedir. Saha ekiplerimiz ile bilgisayar sistemlerinizde oluşan problemlere yerinde servis hizmetimiz ile kısa sürede müdahale ederek sorunların giderilmesini sağlıyoruz. Servis başı ücretlendirme olarak çalışabileceğimiz gibi aylık / yıllık bakım anlaşması yapılarak da hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bakım Anlaşması yaparak Bilgisayar Personeli yani Bilgi İşlem departmanı kurma yükünden kurtularak dışardan hizmet alma yoluyla sunucu, bilgisayar, network , yazılım, web yönetimi, geçiş kontrol sistemleri, kamera ve güvenlik sistemleri gibi firmanızda bulunan tüm teknolojik ürünlerin profesyonel ellerce yönetilmesini sağlayabilirsiniz. Teknik destek personellerimizin tamamı ilgi alanına göre sertifikalandırılmış ve gerekli yetkinliğe sahip kişilerden oluşmaktadır. 

Buca Bilgisayar Servisi hizmetlerimiz ile bize ulaşan taleplerinize Arıza / Talep Sistemimiz üzerinden kayıt altına alınmaktadır. Arıza talepleriniz, soru yada önerileriniz, ürün-hizmet talepleriniz ve teklif istemleriniz ilgili birimlere ulaşır ve sizinle en kısa sürede irtibata geçilir. Günün her saati ulaşabileceğiniz teknik destek birimimiz ile firmanızda oluşan problemlere size iş kaybı yaşatmayacak sürede profesyonelce müdahale ederek kalıcı çözümler üretiyoruz. 15 kişilik teknik destek ekibimiz ile ve Türkiye genelindeki 2 ofisimiz ile problemlere kısa sürede müdahale ediliyor. Yeni bir bilgisayar almanın maliyetlerinin fazlasıyla arttığı bu günlerde bilgisayar sistemlerinize profesyonel kişiler tarafından müdahale edilmesi çok önemlidir. Sizi hem yeni bilgisayar maliyetinden kurtarır hem de nokta atışı arıza tespiti yaparak sizi extra maliyetlerden kurtarır.

NRC Bilgisayar olarak çalışma metodumuz ne olursa olsun daima müşteri memnuniyetini benimsiyoruz. Sisteminizde bulunan açıkları, problem çıkarabilecek ürünleri, sistemdeki aksaklıkları, yedekleme düzenlerini ve iş akışını etkileyecek tüm unsurları sizinle paylaşıyoruz. Bakım anlaşması olarak çalışılması durumunda haftalık ve aylık olarak yedekleme planlarının oluşturulması ve bilgisayar sistemlerinin periyodik bakımının yapılması düzenli olarak Buca Bilgisayar Servisi olarak tarafımızca yapılmaktadır. 

Buca Bilgisayar Servisi hizmetlerimiz kapsamında geniş teknik kadromuz ile kısa sürede tüm taleplere yanıt verebilecek kapasitedeyiz. Uzaktan müdahale edilebilecek sorunlar için telefonla ve uzak bağlantı programları ile , uzaktan müdahalenin yeterli olmadığı durumlarda yerinde servis hizmetimiz ile çözüme kavuşturamadığımız probleminiz kalmamış olur. Neredeyse her işin bilgisayar üzerinden yapıldığı günümüz teknolojisinde sistemlerin aksamasını ve sürekliliğini sağlamak büyük önem taşıyor. Bunu prensip olarak edinerek sizin ve firmanızın değerlerini korumak için çalışmalarımızı titizlikle yürütüyoruz. Bir çok dünya devi marka ile yaptığımız partnerlik anlaşması ile ihtiyacınız olan ürünlerin ve hizmetler ile her türlü ihtiyacınıza karşılık verebilecek teknik altyapımız bulunmaktadır. 

Buca Bilgisayar Servisi olarak birden fazla alanda profesyonel hizmet verdiğimiz için tek firma olarak tüm bilişim altyapı ihtiyaçlarınızı karşılayabilmekteyiz. 2004 yılı itibariyle girmiş olduğumuz bilişim sektöründe kaliteli hizmet politikamızdan ödün vermeden hizmetlerimizi bizi tercih eden müşterilerimize ulaştırabilmekteyiz. 18 yıllık bir tecrübe de profesyonel hizmet anlayışımızın bir göstergesidir. 2500 den fazla müşteriye, 60 dan fazla ile hizmetlerimiz ve ürünlerimiz ile ulaşarak kalitemizi belirledik. 

Buca Bilgisayar Servisi olarak hizmetlerimiz ile kurum ve kuruluşlara bilgisayar sistemlerine destek olmaktayız.

Konak Halkapınar bölgesinde bulunan ofisimiz ile İzmir’in tamamına ve yakın çevre illere bilgisayar destek hizmetlerimizi kısa sürede ulaştırabilmekteyiz.  Buca Bilgisayar Servisi olarak tüm hizmetlerimize HİZMETLER sayfamızdan erişebilirsiniz. 

Arıza, Talep ve Teklif istemleriniz için İLETİŞİM sayfamızdaki bilgileri kullanabilirsiniz.

Dilerseniz Arıza / Talep Sistemimiz üzerinden kayıt oluşturarak teknik ekiplerimizin sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz.

-Hizmetlerimiz-