Bornova Bilgisayar Servisi

NRC Bilgisayar olarak Bornova Bilgisayar Servisi hizmet arayışlarınıza profesyonel olarak çözümler üretmekteyiz. Firmanızın bilgisayar sistemlerinde ihtiyacınız olan tüm hizmetlere tek firma olarak kalıcı çözümler üreterek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz. 

Bornova Bilgisayar Servisi hizmetlerimizde bize ulaşan talepleriniz doğrultusunda arızalara yada ürün / fiyat istemlerinize en kısa sürede yanıt veriyoruz. 7/24 ulaşabileceğiniz teknik destek ekiplerimiz ile iş akışınız aksamadan sorunlara kalıcı ve profesyonel çözümler üretiyoruz. Bilgi işlem departmanı kurmanın maliyetlerinin çok arttığı bu günlerde Bornova Bilgisayar Servisi olarak NRC Bilgisayar olarak bizden Outsource olarak hizmet alabilirsiniz. Outsource hizmet kapsamında yıllık yada aylık olarak hizmet alabilirsiniz. Bakım anlaşması istemediğiniz durumlarda servis başı ücretlendirme yapılarak hizmetlerimizden kesintisiz faydalanabilirsiniz. İzmir ve Çevredeki yakın illerde hizmetlerimizi kalabalık teknik servis ekiplerimiz ile kısa sürede ulaştırabilmekteyiz. Çalışma metodumuz ne olursa olsun hizmetlerimizden bilgi işlem departmanı kurmadan profesyonel olarak faydalanabilirsiniz. Her işin bilgisayar sistemleri üzerinden yapıldığı günümüzde kesintisiz hizmet almak hem sizin için hem de firmanızın iş akışı için hayati bir önem taşıyor. Bunun bilincinde olarak sizi ve firmanızın değerlerini korumak için özverili bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Geniş ürün ve hizmet yelpazemiz ile çözümsüz sorununuzun kalmayacağının garantisini veriyoruz. 

Bornova Bilgisayar Servisi arayışı içerisindeyseniz NRC Bilgisayar olarak tüm bilişim ihtiyaçlarınıza karşılık verebilmekteyiz. Firmanızın büyüklüğü, bilgisayar sayısı, personel sayısı ve sektörü ne olursa olsun ihtiyacınıza yönelik çözümü sizlere sunuyoruz. Dünyanın önde gelen bilişim devleri ile yapmış olduğumuz anlaşmalar, ortaklıklar ve partnerliklerimiz ile ihtiyacınıza yönelik en uygun çözümü firma yapınızı doğru analiz ederek sizlere sunuyoruz. NRC Bilgisayar olarak bilişim sektöründeki 18. yılımız müşteri memnuniyeti ve profesyonel hizmet anlayışımızın göstergesidir. Profesyonelliği benimsemiş ekip arkadaşlarımız ile bu süre zarfında 9000’den fazla sonuçlandırılmış arıza talebine ulaşarak kalitenin asla tesadüf olmadığını kanıtlamış olduk.

NRC Bilgisayar olarak sektör yada firma büyüklüğü ne olursa olsun tüm işlemlerin artık bilgisayar sistemleri üzerinden gerçekleştirildiğini ve ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu sebeple bizlere ulaştıracağınız taleplere titizlikle ve en kısa sürede müdahale edebilmek için özverili bir şekilde çalışmaktayız. Vermiş olduğumuz hizmetlerin kalıcı ve iş akışınızı etkilemeden çözümlenmesini hedefliyoruz. Bornova Bilgisayar Servisi olarak Arıza / Talep Sistemi üzerinden bize ulaşan taleplerinize en kısa sürede müdahaleyi hedefliyoruz. Sabah saatleri içerisinde oluşturulan talepler için aynı gün öğleden sonra, öğleden sonra oluşturulan talepler için ertesi gün  sabahtan müdahale edilecek şekilde iş planımıza dahil ederek zaman, iş kaybı ve dolayısıyla maddi kayıp yaşamanızın önüne geçiyoruz. 

Konak Halkapınar bölgesinde bulunan ofisimiz ile İzmir’in tamamına ve yakın çevre illere bilgisayar destek hizmetlerimizi kısa sürede ulaştırabilmekteyiz.  Bornova Bilgisayar Servisi olarak tüm hizmetlerimize HİZMETLER sayfamızdan erişebilirsiniz. 

Arıza, Talep ve Teklif istemleriniz için İLETİŞİM sayfamızdaki bilgileri kullanabilirsiniz.

Dilerseniz Arıza / Talep Sistemimiz üzerinden kayıt oluşturarak teknik ekiplerimizin sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz.

-Hizmetlerimiz-