Bilgisayar Destek Hizmetleri

NRC Sistem Bilgisayar, deneyimli personeli ile Bilgisayar Destek Hizmetleri vermeye hız kesmeden devam etmektedir. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek her türlü soruna kısa sürede çözümler üreterek iş gücü kaybı yaşamanızın yada çok az bir kayıpla atlatmanızı sağlıyoruz. 

Bilgisayar Destek Hizmetleri

NRC Mühendislik Bilgisayar olarak Bilişim Teknolojileri alanında tüm hizmet ve ürün ihtiyaçlarınızda tek adres olarak yanıt verebilmekteyiz. Profesyonel Bilgisayar Destek Hizmetleri sağlayan firma arayışlarınızda tek firma olarak yanıt verebilmekteyiz. 

Bilgisayar sistemleri günümüzde artık vazgeçilmez unsur haline gelmiştir. Bu yüzden Firma sektörü ne olursa olsun satmış olduğunuz ürünün temininden nakliyesine, ödemesinden faturalandırılmasına kısacası  her sürecinde bilgisayar sistemleri en önemli unsur olarak kullanılmaktadır. Bundan dolayı, Bilgisayar Sistemleri üzerinde yaşanacak ufak bir aksilik tüm bu süreçlerin aksamasına ve hatta maddi kayıplara sebep olmaktadır. Bu nedenle eğer bir Bilgi İşlem departmanınız bulunmuyorsa Bilgisayar Destek Hizmetleri sağlayan firmalar hayati rol oynuyor.

Tarafımızdan alacağınız Bilgisayar Destek Hizmetleri ile firmanızda Bilgi İşlem Departmanına milyarlarca yatırım yapmadan Bilgi İşlem Departmanı varmışçasına profesyonel hizmet alabilirsiniz. Bilgi işlem departmanı kurmanın maliyetlerinin her geçen gün arttığı bu günlerde dışarıdan Outsource Bilgisayar Destek Hizmetleri almak mali olarak sizi büyük bir yükten kurtarır. Düzenli olarak bu hizmetin alınması sistemlerin daha düzenli çalışmasını sağlar ve böylelikle çalışan verimi artar.

Kendi geliştirmiş olduğumuz Arıza / Talep Sistemimiz üzerinden kısa sürede oluşturacağınız kayıt ile sorunlarınıza, taleplerinize ve teklif istemlerinize kısa sürede yanıt alabilirsiniz. Geniş kadromuz ile tüm sorunlarınıza kısa sürede yanıt verebilmekteyiz. Firmanızın sektörü ve büyüklüğü ne olursa olsun sunduğumuz hizmetlerimiz ile her türlü BT sistemlerinde oluşan problemlerin giderimi için Bilgisayar Destek Hizmetlerimiz ile özverili bir şekilde çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Bilgisayar Destek Hizmetleri ciddi bir konudur. Bu nedenle yapılacak müdahaleler belirli bir bilgi birikimi ve tecrübe gerektirir. Çünkü günümüzde her iş bilgisayar sistemleri üzerinden yapılmaktadır. Bu yüzden bu sistemlere yapılacak acemice müdahaleler veri kaybına, iş gücü kaybına ve hatta para kaybına sebep olur. Bu sistemlerin periyodik olarak kontrol edilmesi, yedeklenmesi ve son çıkan teknolojilerle upgrade edilmesi hem verimliliği arttırır hem de sizi yeni bir bilgisayar alma maliyetinden kurtarır.

Profesyonel Bilgisayar Destek Hizmetleri

Acemi kişilerce yapılan müdahaleler fiyat olarak cazip gelebilir, hatta anlık olarak problemlerinizin giderimini sağlayabilir. Fakat uzun vadede nasıl bir sorun oluşturacağını tahmin etmek zor. Alelade kurulmuş sistemler kötü niyetli kişilerce ele geçirilebilir, yedekleme sistemi düzenli kurulmamışsa tüm verilere erişebilir, uygun yapılandırılmamış sistemler yeterince verimli çalışmaz örneğin 5 dakikada yapılacak bir kopyalama işlemi yanlış network birimi seçilmesi sebebiyle 30 dakikada yapılır. Bu sebeple Bilgisayar Destek Hizmetleri veren firmaların gerekli yetkinliklerinin bulunması çok önemlidir.

Teknik konularda bilgi birikimi ve tecrübe çok önemlidir. Yeterli yetkinliğe sahip olmayan kişilerce yapılan müdahaleler / işlemler belki fiyat olarak size cazip gelebilir fakat ileriye dönük daha büyük sorunların oluşmasına sebebiyet verebilir. Her aşama özenle takip edilmelidir. Doğru cihazlarla gerekli teknik analiz yapılmalıdır. Bilgisayar Destek Hizmetleri olarak yapacağımız her işlemde gerekli yetkinliğimiz TSE tarafından belgelendirilmiştir.

NRC Mühendislik Bilgisayar Firması  olarak;

 ► TSE Hizmet Yeterlilik Belgelendirmesi 

 ► İSO 9001 Kalite Yönetimi Sertifikası 

 ► CE Belgelendirmesi 

 ► İSO 27001 Bilgi Güvenliği Sertifikası

gibi belgelerimiz ile yaptığımız ve yapacağımız işlerde kaliteden ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Konak / Halkapınar’da bulunan ofisimiz ile profesyonel  Bilgisayar Destek Hizmetleri veren firma arayışı içerisindeyseniz sunduğumuz tüm hizmetlere HİZMETLERİMİZ sayfasından ulaşabilirsiniz.

Arıza, Talep ve Teklif istemleriniz için İLETİŞİM sayfamızdaki bilgileri kullanabilirsiniz.

Dilerseniz Arıza / Talep Sistemimiz üzerinden kayıt oluşturarak teknik ekiplerimizin sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz.

-Hizmetlerimiz-