Bilgisayar Danışmanlık Firmaları

NRC Bilgisayar olarak Bilgisayar Danışmanlık hizmetlerimiz ile İzmir Bilgisayar Danışmanlık Firmaları arasında ön plana çıkmaktadır. Sektördeki öncü üretici firmalar ile  yaptığımız iş ortaklıkları sayesinde Sunucu, Yedekleme Sistemleri, Bilgisayar Donanım, Yazılım, Network Ekipmanları gibi bir çok konuda destek sağlamaktayız.

Bilgisayar Danışmanlık Firmaları

Konak / Halkapınar bölgesinde bulunan ofisimiz ile irili ufaklı bir çok firmaya vermiş olduğumuz hizmetler ile Bilgisayar Danışmanlık Firmaları arasında önemli bir konuma ulaştık. 18 yılda elde ettiğimiz tecrübeleri işimize yansıtarak profesyonel bir şekilde bilgisayar sistemleri danışmanlık hizmetlerini sunabilmekteyiz. 

Uzman teknik ekiplerimiz ile firmanızın sektörü ne olursa olsun Bilgisayar Teknik Servis ve Bilgisayar Danışmanlık Hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Arıza / Talep sistemi üzerinden oluşturacağınız kayıt ile kısa sürede teknik servis ekiplerimizin sizinle irtibata geçmesini sağlayabilir, hizmetlerimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Bilgisayar Danışmanlık Firmaları‘ nın başlıca görevleri arasında bilgisayarlar sistemlerinin daha verimli kullanılacağını müşterilerine aktarmaktır. Bilgisayar nasıl kullanılır ve daha verimli nasıl kullanılır, Network trafiği nasıl yönetilir, Sunucu daha verimli nasıl kullanılabilir, yedekleme planlaması nasıl olmalıdır, KVKK sürecinde firmayı ne gibi yükümlülükler bekliyor vb soruların yanıtlarını Bilgisayar Danışmanlık Hizmetlerimiz ile müşterilerimize sunabiliyoruz. 

Kurumsal yapılara yönelik ürünler ve hizmetler hakkında bilgilendirmek de Bilgisayar Danışmanlık Firmaları tarafından alacağınız hizmetler arasındadır. Firmanızda bulunan ürünlerin lisanslamaları, yazılım ve envanter danışmanlığı, bilgi güvenliği danışmanlığı, bt yönetim danışmanlığı gibi hizmetler de bu kapsamda yer almaktadır. 

NRC Bilgisayar olarak biz BT süreçlerinizi sizinle yapacağımız koordineli çalışmalar ile yönetiyoruz. Tüm satınalma, kurulum, yapılandırma gibi süreçlerde firmanızın ihtiyacı doğrultusunda çalışmalar yaparak aldığınız ürünü en verimli şekilde kullanmanızı sağlıyoruz. Tüm bu süreçler tecrübe ve bilgi birikimi isteyen konulardır. Bizi Bilgisayar Danışmanlık Firmaları arasında sayılı firmalar arasında yer almamızı sağlayan özelliğimizde budur. 18 yıllık tecrübe ile müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımızı yürütüyoruz. 

Geniş ve günden güne büyüyen teknik kadromuz ile ihtiyaçlarınızı doğru analiz ederek nokta atışı ürün ve hizmet müdahaleleri ile sizi ekstra maliyetlerden kurtarıyoruz. Böylelikle hem yeni BT maliyetlerinden kurtulmuş oluyorsunuz hem de son teknolojiyi mevcut sistemlerinizde kullanabiliyorsunuz. 

Bilgisayar Danışmanlık Hizmetlerimizden bir çok şekilde yararlanabilirsiniz. Tek seferlik hizmet alabileceğiniz gibi aylık, altı aylık ve yıllık olarak yapacağımız bakım anlaşmaları ile de hizmetlerimizden kesintisiz yararlanabilirsiniz. Çalışma şeklimiz ne olursa olsun kalite ve profesyonellikten öndün vermeden hizmetlerimize devam etmekteyiz. 

Halkapınar’da bulunan ofisimiz ile sunduğumuz tüm hizmetlere HİZMETLERİMİZ sayfasından ulaşabilirsiniz.

Arıza, Talep ve Teklif istemleriniz için İLETİŞİM sayfamızdaki bilgileri kullanabilirsiniz.

Dilerseniz Arıza / Talep Sistemimiz üzerinden kayıt oluşturarak teknik ekiplerimizin sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz. 

-Hizmetlerimiz-