Bilgisayar Bakım Anlaşması

Bilgisayar Bakım Anlaşması sistemlerin devamlılığını sürdürebilmek için önemli bir rol oynamaktadır. Teknolojik iş modellerinin zorunlu hatta vazgeçilmez gereklilik olduğu günümüz dünyasında iş sürekliliğinin devamlılığı adına yapılan Bilgisayar Bakım Anlaşması sizin ve firmanızın değerlerini korumak adına doğru bir adım olacaktır. 

Bilgisayar-Bakim-Anlasmasi

Günümüzde sektör farketmeksizin tüm iş branşlarında bilgisayar sistemleri kullanılmaktadır. Bu nedenle bilgisayar sistemlerinin sürekli ve kesintisiz olarak çalışması çok önemlidir. Periyodik olarak bakımlarının yapılması ve yazılımlarının güncellenmesi gerekmektedir. Yapılacak bu işlemler sırasında da işlemlerin profesyonelce ve titizlikle yapılması gereklidir. Yapılacak yanlış müdahaleler ile sistemin çalışmasında aksaklıklar oluşturacaktır. Sistemdeki aksaklıklar ne yazık ki iş akışınızı etkileyecektir. 

Bilgisayar Bakım Anlaşması hizmetlerimiz kapsamında aylık ve yıllık olarak sunduğumuz hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Bütçenize uygun olarak belirleyeceğimiz uzaktan destek, sürekli destek, haftalık ve aylık kontrol olarak yapacağımız Bilgisayar Bakım Anlaşması ile size en uygun çalışma metodu ile sistemlerinizin sürekliliğini sağlamaktayız. 

NRC Bilgisayar olarak Kurumsal Bilgisayar Bakım Anlaşması hizmetlerimiz kapsamında arızaların giderimi, sistemlerin periyodik olarak kontrolü, uzaktan ve yerinde servis olanakları ve yedek parçala temini hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Gelgelelim Bilgisayar Bakım Anlaşması sağlanmasındaki asıl amaç şirketinizdeki sistemlerin düzenli kontroller sayesinde sorunsuz olarak çalışabilmesi ve dolayısıyla iş gücü kaybı yaşamamanızdır. Yeni bir bilgisayar alıp sisteme dahil etme maliyetlerinin çok arttığı son günlerde sistemlerin düzenli olarak kontrol edilmesi, eski bilgisayarların yeni teknolojilerle birleştirilerek güncellenmesi bir hayli önem kazanmıştır. 

Bilgisayar Bakım Anlaşması sağlanmasının başka bir faydası ise Bilgi İşlem Birimi kuruluş maliyetlerine girmeden sistemlerin profesyonel olarak yönetilmesini sağlar. NRC Sistem olarak Bilgisayar, Sunucu, Network, Yedekleme Sistemleri, Geçiş kontrol, Yazılım, Tasarım gibi bir çok alanda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Dolasıyla tüm bu hizmetleri tek bir BT personelinde bulmak imkansızdır. Birim kurma maliyetlerinin önüne geçmek amacıyla Bilgisayar Bakım Anlaşması son zamanlarda en çok tercih edilen OUTSOURCE hizmet olmuştur. 

Firma bünyenizde veri depolama sistemleri, sunucular, güvenlik duvarları vb gibi yüksek maliyetli ürünler bulunuyorsa Bilgisayar Bakım Anlaşması kapsamında hizmetlerden yararlanmalısınız. Bu cihazların düzenli olarak kontrol edilmesi sistemin devamlılığını ve güvenliğini sağlar. 

Halkapınar’da bulunan ofisimiz ile sunduğumuz tüm hizmetlere HİZMETLERİMİZ sayfasından ulaşabilirsiniz.

Arıza, Talep ve Teklif istemleriniz için İLETİŞİM sayfamızdaki bilgileri kullanabilirsiniz.

Dilerseniz Arıza / Talep Sistemimiz üzerinden kayıt oluşturarak teknik ekiplerimizin sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz.

-Hizmetlerimiz-