Bayraklı Bilgisayar Servisi

Bayraklı Bilgisayar Servisi hizmetlerimiz kapsamında bilgisayar sistemleri ile ilgili tüm konularda profesyonel olarak destek hizmetleri vermekteyiz. Bilgisayar bakım ve onarım, network kurulumları, server kurulumları ve yönetimi, web tasarım hizmetleri, yazılım hizmetleri gibi bir çok alanda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. 

Bayraklı Bilgisayar Servisi

NRC Bilgisayar, İzmir’in bir çok bölgesinde olduğu gibi Bayraklı Bilgisayar Servisi hizmetlerine de hız kesmeden devam etmektedir. Bilgisayar sistemlerinde oluşan sorunlar için arıza / talep sistemimiz üzerinden kısa sürede oluşturacağınız talep ile teknik ekiplerimizin sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz. 

Bayraklı Bilgisayar Servisi olarak firma sektörü ve büyüklüğü ne olursa olsun hemen hemen her işlemin bilgisayar sistemleri üzerinden yapıldığını ve bu sistemlerde oluşabilecek sorunların maddi ve manevi bırakacağı etkilerin farkındayız. Yapacağımız müdahalelerde bu bilinçten ayrılmayarak kısa sürede ve kalıcı çözümler üretmeyi amaçlıyoruz. Yıllar içerisinde kendimizi bu  yönde geliştirerek verdiğimiz hizmetlerde sorunlara kısa sürede müdahale edebilecek teknik donanımlarımız ve sertifikalı teknik personelimiz ile tüm sorunlara kısa sürede müdahale ediyoruz. 

NRC Bilgisayar olarak İzmir’in tüm ilçelerinde Bilgisayar Destek Hizmetleri vermekteyiz. Saha ekiplerimiz ile yerinde teknik destek imkanı, çağrı merkezimiz ile uzaktan destek imkanı ile sorunlara kısa sürede müdahale ediyoruz. İzmir Bilgisayar Servisi ve Bayraklı Bilgisayar Servisi hizmetlerimiz kapsamında Bilgisayar Teknik Destek Hizmetleri, Network Kurulum Hizmetleri, Web Tasarım Hizmetleri, Yazılım Hizmetleri gibi konularda sertifikalı ekibimizden destek alabilirsiniz. Ayrıca daha profesyonel olan ve yapılacak olan müdahalelerde bilgi birikimi ve tecrübe gerektiren ürünlerde (Sunucu, Firewall, Veri Depolama Sistemleri vb.) ilgi alanına göre sertifikalandırılmış teknik ekiplerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Bayraklı Bilgisayar Servisi olarak hizmetlerimizden birden fazla şekilde  yararlanabilirsiniz. Servis başına ücretlendirme, aylık yada yıllık bakım anlaşmaları şekline tüm hizmetlerimizden kesintisiz ve hızlı olarak yararlanabilirsiniz. Fakat çalışma şeklimiz ne olursa olsun profesyonelliği ve kaliteyi misyon edinmekten vazgeçmiyoruz. 

Günden güne büyüyen Teknik Destek Kadromuz ile Bayraklı Bilgisayar Servisi hizmet arayışlarında doğru ve kalıcı adres olarak tercih edilmekteyiz. Firmanızın sektörü ve büyüklüğü ne olursa olsun hizmetlerimiz ile tüm sorunlarınızı çözüme kavuşturuyoruz. Unutmayınız ki profesyonelce yapılacak müdahaleler ve dokunuşlar sizi yeni bir bilgisayar ve kurumsal ürün alma maliyetinden kurtarır. 

Günümüzde neredeyse her işin bilgisayar sistemleri üzerinden yapıldığını, bu sistemlerde oluşabilecek aksaklıkların maddi ve manevi oluşturacağı problemlerin bilincinde olarak hizmet veriyoruz. Bayraklı Bilgisayar Servisi olarak yapacağımız bakım anlaşmaları ile bilgisayar sistemlerini periyodik olarak kontrol ederek daha problemler çıkmadan çözüme kavuşturulmasını ve daha uzun süre kullanılmasını sağlıyoruz.

Bayraklı Bilgisayar Servisi olarak hizmetlerimizden ARIZA TALEP FORMU üzerinden kayıt oluşturarak faydalanabilirsiniz. 

Halkapınar’da bulunan ofisimiz ile sunduğumuz tüm hizmetlere HİZMETLERİMİZ sayfasından ulaşabilirsiniz.

Arıza, Talep ve Teklif istemleriniz için İLETİŞİM sayfamızdaki bilgileri kullanabilirsiniz.

Dilerseniz Arıza / Talep Sistemimiz üzerinden kayıt oluşturarak teknik ekiplerimizin sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz. 

-Hizmetlerimiz-