NRC Bilgisayar, Atatürk OSB Bilgisayar Servisi hizmetleri ile tüm Çiğli bölgesine bilgisayar destek hizmetleri sunmaktayız. Saha ekiplerimiz ile bilgisayar sistemlerinizde oluşabilecek sorunlara yerinde ve kısa sürede müdahale edebiliyoruz.

Atatürk OSB Bilgisayar Servisi

Bilgisayar sistemlerinin önemi her geçen gün artmaktadır. Teknolojinin yenilikleri ile beraber artık neredeyse her işlem bilgisayar sistemleri üzerinden yapılmaktadır. Dolayısıyla bu sistemlerde oluşabilecek en ufak bir sorun iş akışını olumsuz yönde etkilemektedir. 

Atatürk OSB Bilgisayar Servisi olarak bilgisayar sistemlerinin şirketiniz için ne kadar önemli olduğunun bilincinde olarak hareket etmekteyiz. Sorunlara kısa sürede müdahale ederek bu süreci en az iş kaybı ile geçirmenizi sağlıyoruz. Bilgisayar Sistemlerinizde herhangi bir sorun oluşmasına izin vermeden periyodik olarak kontrol edilme işlemi de Atatürk OSB Bilgisayar Servisi olarak hizmetlerimiz arasındadır.

Bilgisayar sistemlerindeki sorunları kısa sürede çözümlendirilmesi kadar sistemlerin çalışma sürekliliğini sağlamakta bir o kadar önemlidir. En ihtiyacınız olan zamanda bilgisayar sistemlerinin arızalanması yada çalışmasında aksaklıklar meydana gelmesi şirketinize maddi kayıplar yaşatabilir. Sistemlerin sürekli kontrol edilmesi, yedekleme düzenlerinin takip edilmesi, düzenli fiziksel bakımlarının yapılması hem bilgisayar sistemlerinin kullanım ömrünü uzatır hem de sistemlerin en olmadık zamanda problem çıkarmasının önüne geçer.

Teknik konularda bilgi birikimi ve tecrübe çok önemlidir. Yeterli yetkinliğe sahip olmayan kişilerce yapılan müdahaleler / işlemler belki fiyat olarak size cazip gelebilir fakat ileriye dönük daha büyük sorunların oluşmasına sebebiyet verebilir. Her aşama özenle takip edilmelidir. Doğru cihazlarla gerekli teknik analiz yapılmalıdır.

Atatürk OSB Kurumsal Bilgisayar Servisi

NRC Mühendislik Bilgisayar olarak, Atatürk OSB Bilgisayar Servisi içerisinde önde gelen firmalardan biri olarak olarak yapacağımız her işlemde gerekli yetkinliğimiz TSE tarafından belgelendirilmiştir.

Atatürk OSB Bilgisayar Servisi hizmet arayışlarınızda geniş ürün ve hizmet gamımız ile başka bir firmadan destek almanıza gerek kalmadan karşılık verebilmekteyiz. Bilişim sistemleri üzerinde her birim için ayrı hizmet aramanıza gerek yok.

Kamera sistemleri, Güvenlik Sistemleri, Bilgisayar Sistemleri, Sunucu Sistemleri, Yedekleme Çözümleri, Paket Programlar, OEM Parça Satışı, Bilgisayar Satışı, Firewall Sistemleri, Network Güvenliği, Yazılım Hizmetleri, Tasarım Hizmetleri, Son kullanıcı desteği gibi bir çok alanda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz.

Konak / Halkapınar’da bulunan ofisimiz ile Atatürk OSB Bilgisayar Servisi haricinde  sunduğumuz tüm hizmetlere HİZMETLERİMİZ sayfasından ulaşabilirsiniz.

Arıza, Talep ve Teklif istemleriniz için İLETİŞİM sayfamızdaki bilgileri kullanabilirsiniz.

Dilerseniz Arıza / Talep Sistemimiz üzerinden kayıt oluşturarak teknik ekiplerimizin sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz.

-Hizmetlerimiz-