Ata Sanayi Bilgisayar Servisi

NRC Sistem Bilgisayar, İzmir Konak’ta bulunan şubesi ile profesyonel olarak Ata Sanayi Bilgisayar Servisi hizmetleri ile de profesyonel kadrosu ile kalıcı çözümler sunmaktadır. 

İzmir-Bilgisayar-Teknik-Servisi-Blog

Firmanızın bilgisayar sistemlerinde oluşan arızalar, sunucu hizmetlerinde oluşan arızalar ve network sistemlerinde oluşabilecek problemlerin giderimi için teknik ekibimiz titizlikle  çalışmaktadır. Ata Sanayi Bilgisayar Servisi hizmetimiz ile Bilgisayar sistemlerinizde oluşan yazılımsal veya donanımsal arızalar, ağ (network) sistemlerinde oluşabilecek arızalar, yazıcı arızaları gibi teknik bilgi birikimi gereken konularda Ata Sanayi Bilgisayar Servisi olarak bizden profesyonel hizmet alabilirsiniz. Arıza talep sistemimiz üzerinden oluşturacağınız kayıt ile teknik destek ekiplerimiz mesai saatleri içerisinde sizinle iletişime geçerek sorunlarınıza çözüm üretecektir. Sunucu hizmetleri, kurumsal web  hizmetleri (barındırma ve mail hizmeti), firewall sistemleri, dosya güvenliği gibi profesyonel bilgi birikimi ve tecrübe gerektiren konularda da sertifikalı ekibimiz ile firmanızda oluşan problemlere kısa sürede ve kalıcı çözümler üretebilmekteyiz. 

Ata Sanayi Bilgisayar Servisi ve İzmir Bilgisayar Servisi olarak İzmir’de olarak vermiş olduğumuz tüm hizmetlerimize HİZMETLER sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimizden yararlanmak için İLETİŞİM sayfamızdaki bilgileri kullanabilirsiniz.

Dilerseniz Arıza / Talep Sistemimiz üzerinden kayıt oluşturarak teknik ekiplerimizin sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz.

-Hizmetlerimiz-