NRC Bilgisayar, Alsancak Bilgisayar Servisi hizmetleri ile BT sistemlerinde ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri deneyimli teknik kadrosu ile müşterilerine sunar. Bilgisayar sistemlerinde oluşan problemlerin giderimi, BT Sistemleri Danışmanlık Hizmetleri, Network Kurulumları, Sunucu Kurulumları, Yazılım Hizmetleri vb bir çok alanda profesyonel hizmet sunar.

Alsancak Bilgisayar Servisi

NRC Mühendislik Bilgisayar olarak bilgisayar, bilgisayarlı sistemler, bilişim teknolojileri alanında ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri sunmaktayız. Teknoloji danışmanlığı, arıza giderimi, kurulum ve yapılandırma, OEM malzeme tedariği, kurum ve kuruluşlara yönelik bakım anlaşması gibi hizmetler Alsancak Bilgisayar Servisi hizmetlerimiz arasındadır.

Günümüzde bilgisayarlar hemen hemen her sektörde aktif olarak kullanılmaktadır. Artık her süreç bilgisayar sistemleri üzerinden takip edildiğinden aktif olarak kullanılan bir bilgisayarın çalışmasındaki aksaklıklar iş akışını yavaşlatabilmekte hatta tamamen durdurabilmektedir. Bu nedenle bilgisayar sistemlerinin kesintiye uğramadan çalışması çok önemlidir.

Alsancak Bilgisayar Servisi olarak bilgisayar sistemlerinin ne denli önemli olduğunun bilincinde olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Çıkan sorunlara kısa sürede müdahale ediyor, çıkabilecek sorunları yıllar içinde edindiğimiz tecrübeler sayesinde aldığımız tedbirler ile önlüyoruz. Bilgisayar sistemlerinin periyodik olarak bakımlarının yapılması, güncellemelerinin düzenli olarak takip edilmesi, gereksiz program yüklenmemesi vb konular bilgisayar sistemlerinin daha verimli ve uzun süre kullanılmasında büyük rol oynar.

İnternetten site site gezerek, günlerce bakınarak Teknoloji firması aramanıza gerek kalmadan kolayca  Arıza / Talep Sistemimiz üzerinden kayıt oluşturarak profesyonel teknik ekiplerimiz ile hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Teknik destek ihtiyacı olan bilgisayarınızın / teknolojik ürününüzün onarımını dilerseniz ofisimize getirerek yada saha ekiplerimizin yerinde yapacağı müdahaleler ile lokasyonunuzda yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Bilgisayar sistemleri firmanız için hayati önem taşır. Bu  yüzden böyle önemli sistemlere müdahalelerin profesyonel kişilerce yapılması çok önemlidir. İlgi alanlarına göre sertifikalandırılmış teknik ekiplerimiz ile Alsancak Bilgisayar Servisi ihtiyaçlarınıza yanıt verebilecek bilgi birikimi ve teknik donanıma sahibiz. Yapılacak doğru ve nokta atışı müdahaleler hem arızaların kısa sürede çözümlenmesini sağlar, hem de fazladan donanım maliyetlerine girmenizin önüne geçer. Kısacası doğru yerden alacağınız hizmet sizi maddi ve manevi zararlardan korur.

Özellikle firmanızda bulunan bilgisayar sayıları fazla ise bir bilgi işlem departmanı bulundurmanız gerekmektedir. Fakat günümüz ekonomik şartları ile bir bilgi işlem departmanı kurmanın maliyetleri her geçen gün artmaktadır. Bu noktada Alsancak Bilgisayar Servisi olarak biz, yapacağımız bilgisayar bakım anlaşmaları ile firmanızda bilgi işlem departmanı bulundurmadan tüm sistemin profesyonel kişilerce yönetilmesini sağlıyoruz.

Alsancak Bilgisayar Servisi olarak Bilgisayar Bakım Anlaşması Hizmetimizden aylık, altı aylık ve yıllık olarak faydalanabilirsiniz. Anlaşma süresince sistemler periyodik olarak kontrol edilir, yedekleme düzenleri oluşturulur, sistemde bulunan aksaklıklar giderilir, ihtiyaç duyduğunuz anda teknik ekiplerimize kolayca ulaşabilirsiniz.

Alsancak Bilgisayar Servisi - Hızlı ve Profesyonel Hizmet

Teknik konularda bilgi birikimi ve tecrübe çok önemlidir. Yeterli yetkinliğe sahip olmayan kişilerce yapılan müdahaleler / işlemler belki fiyat olarak size cazip gelebilir fakat ileriye dönük daha büyük sorunların oluşmasına sebebiyet verebilir. Her aşama özenle takip edilmelidir. Doğru cihazlarla gerekli teknik analiz yapılmalıdır. Alsancak Bilgisayar Servisi olarak yapacağımız her işlemde gerekli yetkinliğimiz TSE tarafından belgelendirilmiştir.

NRC Mühendislik Bilgisayar Firması  olarak;

 ► TSE Hizmet Yeterlilik Belgelendirmesi 

 ► İSO 9001 Kalite Yönetimi Sertifikası 

 ► CE Belgelendirmesi 

 ► İSO 27001 Bilgi Güvenliği Sertifikası

gibi belgelerimiz ile yaptığımız ve yapacağımız işlerde kaliteden ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Konak / Halkapınar’da bulunan ofisimiz ile profesyonel hizmet veren Alsancak Bilgisayar Servisi arayışı içerisindeyseniz sunduğumuz tüm hizmetlere HİZMETLERİMİZ sayfasından ulaşabilirsiniz.

Arıza, Talep ve Teklif istemleriniz için İLETİŞİM sayfamızdaki bilgileri kullanabilirsiniz.

Dilerseniz Arıza / Talep Sistemimiz üzerinden kayıt oluşturarak teknik ekiplerimizin sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz.

-Hizmetlerimiz-