1

NRC Bilgisayar, bilgisayar sistemlerindeki sorunlarınıza Profesyonel Bilgisayar Destek Hizmetleri ile cevap vermektedir. Özellikle Başta İzmir ve Ankara olmak üzere tüm Türkiye’de faaliyetlerini sürdürmektedir. 

Bilgisayar Destek Hizmetleri

NRC Bilgisayar olarak BT sistemlerindeki tüm hizmet ve ürün arayışlarınıza yanıt verebilmekteyiz. Sayfalarca ve günlerce Bilgisayar Destek Hizmetleri sağlayan firma arayışlarına girmeden tüm sorunlarınızı Arıza / Talep sistemimiz üzerinden kısa sürede oluşturacağınız talep ile giderebilirsiniz. 

Bilgisayar sistemleri günümüzde artık vazgeçilmez unsur haline gelmiştir. Bu yüzden Firma sektörü ne olursa olsun satmış olduğunuz ürünün temininden nakliyesine, ödemesinden faturalandırılmasına kısacası  her sürecinde bilgisayar sistemleri en önemli unsur olarak kullanılmaktadır. Bundan dolayı, Bilgisayar Sistemleri üzerinde yaşanacak ufak bir aksilik tüm bu süreçlerin aksamasına ve hatta maddi kayıplara sebep olmaktadır. Bu nedenle eğer bir Bilgi İşlem departmanınız bulunmuyorsa Bilgisayar Destek Hizmetleri sağlayan firmalar hayati rol oynuyor.  

Tarafımızdan alacağınız Bilgisayar Destek Hizmetleri ile firmanızda Bilgi İşlem Departmanına milyarlarca yatırım yapmadan Bilgi İşlem Departmanı varmışçasına profesyonel hizmet alabilirsiniz. Bilgi işlem departmanı kurmanın maliyetlerinin her geçen gün arttığı bu günlerde dışarıdan Outsource Bilgisayar Destek Hizmetleri almak mali olarak sizi büyük bir yükten kurtarır. Düzenli olarak bu hizmetin alınması sistemlerin daha düzenli çalışmasını sağlar ve böylelikle çalışan verimi artar.

Kendi geliştirmiş olduğumuz Arıza / Talep Sistemimiz üzerinden kısa sürede oluşturacağınız kayıt ile sorunlarınıza, taleplerinize ve teklif istemlerinize kısa sürede yanıt alabilirsiniz. Geniş kadromuz ile tüm sorunlarınıza kısa sürede yanıt verebilmekteyiz. Firmanızın sektörü ve büyüklüğü ne olursa olsun sunduğumuz hizmetlerimiz ile her türlü BT sistemlerinde oluşan problemlerin giderimi için Bilgisayar Destek Hizmetlerimiz ile özverili bir şekilde çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Ankara ve İzmir’de bulunan ofislerimiz ile hizmetlerimizi tüm illere ulaştırabilecek teknik altyapı ve donanıma sahibiz. Kurulduğumuz 2004 yılı itibariyle Türkiye genelinde 300’den fazla müşterimizin 17000’den fazla talebini sonuçlandırmış olmak da bu iddamızı kanıtlıyor. Teknik bilgi birikimi yüksek ekibimiz ile sürekli gelişen teknoloji yakından takip ediyor, sunduğumuz hizmetler ile müşteri sayımızı ve sonuçlandırdığımız talep sayımızı günden güne arttırıyoruz. 

Bilgisayar Destek Hizmetleri ciddi bir konudur. Bu nedenle yapılacak müdahaleler belirli bir bilgi birikimi ve tecrübe gerektirir. Çünkü günümüzde her iş bilgisayar sistemleri üzerinden yapılmaktadır. Bu yüzden bu sistemlere yapılacak acemice müdahaleler veri kaybına, iş gücü kaybına ve hatta para kaybına sebep olur. Bu sistemlerin periyodik olarak kontrol edilmesi, yedeklenmesi ve son çıkan teknolojilerle upgrade edilmesi hem verimliliği arttırır hem de sizi yeni bir bilgisayar alma maliyetinden kurtarır. 

Acemi kişilerce yapılan müdahaleler fiyat olarak cazip gelebilir, hatta anlık olarak problemlerinizin giderimini sağlayabilir. Fakat uzun vadede nasıl bir sorun oluşturacağını tahmin etmek zor. Alelade kurulmuş sistemler kötü niyetli kişilerce ele geçirilebilir, yedekleme sistemi düzenli kurulmamışsa tüm verilere erişebilir, uygun yapılandırılmamış sistemler yeterince verimli çalışmaz örneğin 5 dakikada yapılacak bir kopyalama işlemi yanlış network birimi seçilmesi sebebiyle 30 dakikada yapılır. Bu sebeple Bilgisayar Destek Hizmetleri veren firmaların gerekli yetkinliklerinin bulunması çok önemlidir. 

 NRC Bilgisayar olarak;

 – TSE Hizmet Yeterlilik Belgelendirmesi

 – İSO 9001 Kalite Yönetimi Sertifikası

 – CE Belgelendirmesi

 – İSO 27001 Bilgi Güvenliği Sertifikası

gibi belgelendirme süreçlerini tamamlayarak hizmet kalitemizi belgelendirmiş olduk. Bilgisayar Destek Hizmetlerimiz ile yaptığımız müdahalelerde kısa sürede ve kalıcı çözümler üreterek iş kaybı yaşamanızı da önlemiş oluyoruz. 

Halkapınar’da bulunan ofisimiz ile sunduğumuz tüm hizmetlere HİZMETLERİMİZ sayfasından ulaşabilirsiniz.

Arıza, Talep ve Teklif istemleriniz için İLETİŞİM sayfamızdaki bilgileri kullanabilirsiniz.

Dilerseniz Arıza / Talep Sistemimiz üzerinden kayıt oluşturarak teknik ekiplerimizin sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz. 

-Hizmetlerimiz-